Traktorové a jiné simulátory

L

LUBOS BALUS

Host
To je zemědělský simulátor. Na YOUTUBE jsou nějaké videa. Tam Ti to řekne víc.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Normální simulátor zemědělské usedlosti, kterou zdědíš a staráš se o ni. Tedy od sklizně po orbu, buď to zvládneš sám, což je utopie nebo si najmeš pracovníky a ty ti pomáhaj, ale ne se vším pár věci musíš dělat sám jako mlácení travy a její zběr.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
A neexistuje náhodou vinohradnický simulátor ?
Kdyby se začalo stříháním vinohradu, jarními postřiky, okopáváním, postřiky (Kuprikol Sulikol a nějaký jed proti sviluškám) Pernosporóza byla pěkná sviňa (takové bílé plísňové tečky zespodu lístků), okopávání, vylamování nadbytečných výhonků, aby byly kvalitnější hrozny, pak ochrana proti špačkům a nájezdům zlodějů. Byl by i výběr zbraní :D. Pak vinobraní, odvoz do sklepa, mletí lisování měření cukernatosti, doslazování, kvašení v sudech, burčák, stáčení vína, síření a samozřejmě ochutnávání.
To by pak byly aktivity, hlavně ve finále ve sklípku.
Jelikož se víno popíjelo i u okopávání a rytí vinohradu, tak by nějaká láhev vínka padla i u simulátoru.
Fungovalo to tak, že na konec řádku se dala láhev (spíš demižónek) vína. Až se tam člověk motykou dokopal, směl se napít. Jen díky takové hře se okopávání vinohradu dalo zvládnout. :D
 

Tax

Moderátor
Správce
Vinohradnícky som nevidel, ale celkom určite existuje simulátor rybolovu ( Gone Fishing ) a simulátor plachtenia na plachetnici ( Sailing ). Toť pred Vianocami som zhliadol v TESCO simulátor bagrovania a simulátor búrania na stavbe :D. Hlavne ten simulátor bagrovania bude vhodný pre chlapákov typu švagra I. Mládka v zmysle pesničky Můj švagr má na zahrádce bagr :D:D:D
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Když už jsme ve správném vlákně a vyjmenoval si co existuje, tak se divím, že neexistuje popelářský simulátor. Málokterý kluk si nepřál stát se popelářem a důstojně se vozit na zadní stupačce popelářského vozu. :D
Pak jej rodiče dali na studie, nyní jsou z nich doktoři nebo inženýři a mají po kariéře snů. :D
 
L

LUBOS BALUS

Host
Simulátor popelářů existuje. Nedávno ho můj kluk hrál a byl nadšený.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Zdarec.
He he, to jsem měl taky stáhlé, ale nějak jsem nevěděl co a jak. Došel jsem na farmu a zaboha jsem neuměl nastoupit na kombajn nebo co to bylo.:D:D:D:D
Dan
 

Amazon

Posunovač
Taky mám traktory, je to hezky udělaný a práce je tam pořád dost. Ale asi nejvíc zhovadilý simulátor je simulátor padání ze schodů
 
Naposled editoval moderátor:

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Klavesa E pro nástup a výstup, G V X a B je ovládání strojů, teda nářadí, W S A D je ježdění a klávesa H je umělá inteligence, ale bacha pokud dojedeš na pole musíš sám nasměrovat traktor, ne že to postaviš jak chceš. I je pda a P je prodejna. Nesmím zapomenout na Q, kterou zapojuje a vypojuješ nářadí a vysejpáš vleky.
 
E499_2002 napsal:
Zdravím,
vypadá to taky zajímavě. Asi si to pořídím

Popeláře mám, je to dobrá hra... Dokonce česká verze napodobuje podle pojmenování městských čtvrtí Ostravu (Hrabová, Výškovice, apod.). Akorát je to sakra náročné na HW. U mě to jelo spíše jako slideshow, na bratrově počítači to jelo plynule a obraz byl mnohem ostřejší, leč pořád ne dost kvalitní... Každopádně taky dobrá odreagovávačka.

A teď jsem u autorů této hry našel novinku pro rok 2011: Simulátor metacího vozu... http://www.astragon.de/produktdetails/article/kehrmaschinen-simulator-2011.html :D
 

Gajdma

Provozní technik
No, mít tak Ostravu, areál OZO, kde jsme byli kdysi se školou na exkurzi, tak bych asi přestal hrát MSTS, nebo by to bylo něco. Zvlášť jak bych se rozčiloval s nedodržováním zákazu stání na ul. Středulinského. :D :D :D (je strašně úzká, zákaz stání se tam udělal právě kvůli popelářům). Asi nafotíme na textury, až zas začne škola :D

Omlouvám se za OT, ale když už si nakousnul popeláře a Ostravu, tak mi to něco připomnělo :D

Mimochodem, skvělý simulátor je Euro Truck Simulator. Taky dobrý, zvlášť, když Poláci udělali do něj úžasné mapy, takže v Polsku je reálně ztvárněné snad každé druhé město. Ale už to dlouho nehraju.
 
Jo, na tu exkurzi si taky vzpomínám, někdy před šesti lety to bylo... Tehdy jsem tam ve "vědomostní" soutěži vyhrál propagační materiály v podobě značkové propisky OZO v luxusním plastovém průhledném pouzdře a neméně luxusní zelenou plastovou stolní popelnici OZO, do níž se nevešlo ani pět zmuchlaných papírových kapesníků. :cool:

Ale zpátky k simulátorům. I hasiči se objevili, a to zase zaujalo mě.
http://www.astragon.de/produktdetails/article/feuerwehr-simulator-2010-1.html
 

Tom Kanka

Průvodčí
Když jsme u těch popelářů a hasičů - krom nich jsem v Albertu viděl i simulátor stavebního jeřábu. Nezkusil někdo? Nerad bych se stal znova kafkou, (co by vášnivý "brázdič" Slapského jezera) jako v případě Ship Simulator.
 
Nahoře