CD 754

Matýsek

Průvodčí
Čouda napsal:
Ad pan Novák: jsem čech, tak budu psát háčky vždyť je to fuk.

ty brzdy bych rád nastavil na nulu, ale když já nevím jak. Zkusím se podívat po nějakém návodu, ale předělávku po mě můžete čekat a ž zatýden touhle dobou.
Čech jsem i já ,ale napsal bych to jinak.
 

Petr Novák

Průvodčí
Kebarko napsal:
Petr Novák napsal:
Jo a žsr má nick ZSR,tak to tady nekomol.

Keď sa pozrieš tak ten nick je zsr.
To máš pravdu,ale podepisuje se ZSR,na vlastní stránce taky uvádí ZSR.Je to v podstatě detail jen mi vadilo,že Čouda komolí už pomalu kde co,byl bych moc zvědav,kdyby ho na foru někdo nazval Coudou... to zní jako smrad :D
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
přiznám chybu ve slově Čech, ale v druhém případě se mi zbláznil mezerník. ....detailisti, a teď se třeba zblázněte
 

Matýsek

Průvodčí
Čouda napsal:
přiznám chybu ve slově Čech, ale v druhém případě se mi zbláznil mezerník. ....detailisti, a teď se třeba zblázněte
No myslím ,že to asi jen tím mezerníkem nebude. Ještě takový detail ,větu začínáme velkým písmenem.
 

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Re: Diky diky

Minigunix napsal:
Tak vam moc moc dekuju,byla zabrzdena Lokomotivni brzdou,coz je nova funkce o ktere vubec ani nevim,a je to tim ze ostatni lokomotivy ji maji na 0,diky diky uz vsechno slape.... ;)
Ovládání všech druhů hnacích vozidel patří do základních znalostí strojvedoucího v MSTS
 

Petr Novák

Průvodčí
Čouda napsal:
přiznám chybu ve slově Čech, ale v druhém případě se mi zbláznil mezerník. ....detailisti, a teď se třeba zblázněte
Čoudo,jsi ještě příliš mlád,však tě život už naučí,že přehlédnout nějakou maličkost či detail může mít velké následky.Jednou zapomeneš na modelu udělat topnou spojku,dát k němu nevyladěný eng a problém je na světě.To je jen takový detail,jak říkáš.
 
Naposled editoval moderátor:

passion

Pokladník
Ampérmeter prúdu vlakového kúrenia.

"Obdĺžníkový rýchlomer" - Jedna stopa ukazuje rýchlosť požadovanú a druhá stopa rýchlosť skutočnú, samozrejme je funkčný LEN pri ARR.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
nebulus napsal:
Vedel by mi niekto povedať načo slúži spodný ampérmeter na 754?
Nebude to topení ?
Čouda napsal:
Ad pan Novák: jsem čech, tak budu psát háčky vždyť je to fuk.
Tak to teda není fuk ! Nick je něco jako vlastní jméno a má se psát přesně tak, jak si jej nositel zvolil včetně malých liter. Komolením nositele urážíš stejně, jako bys mu napsal vlastní jméno malými písmeny. Pokud nemá háček, tak tam prostě nikdo nemá co doháčkovávat a pokud se píše malým, tak se nemá psát velké ! Už jsem to tu na foru jednou psal !
Čouda napsal:
ty brzdy bych rád nastavil na nulu, ale když já nevím jak. Zkusím se podívat po nějakém návodu, ale předělávku po mě můžete čekat a ž zatýden touhle dobou.
Ty máš vůbec problémy nejen s pravidly...
Nevíš jak, tak zkus použít počeštěný EngMexx. Vybíráš jen české nastavení a co se kam jak zapíše, tě nemusí vůbec zajímat.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Petr Novák napsal:
Jak vidím,je zbytečné ti něco říkat,ty víš všechno nejlíp sám.Ale pak se nediv,že přilítne něco,odkud by jsi to nejmíň čekal...

Já beru upozornění, ale tohle už hraničí s buzerací. Všichni stejně dobře víme, že zsr se správně píše žsr. Také víme o koho jde, tak jakýpak komolení? Jsou tu dleko horší věcy, či překlepy a to přejdete bez povšimnutí. Nechtěl jsem bejt drzej, ale situace si vyžádala trošku rázněji se ohradit.

Petr Novák napsal:
.....To je jen takový detail,jak říkáš.
Dokud nejde o život, tak jde o kulový.... Sice mladý jsem, ale zase ne zbrkloun, a vím jakou maličkost si můžu dovolit přehlídnout či vynechat. Nějakej simulátor, kde není na modelu topná spojka a je u něho nevyladěný eng? Banální věc, naprosto nedůležitá. vyskytovat by se to tedy nemělo (spíš je to nedbalost), ale nic se neděje.

Bob57_cz napsal:
...nikdo tam nemá co doháčkovávat..
K tomu by se měl nejlépe vyjádřit sám (ať je tedy po Vašem) zsr. Dokud nekomolím Vaši přezdívku, nebo nejste moderátor, může Vám to být v podstatě šuma fuk.

Jen tak mimochodem, zase se tu rozvinula diskuze i ničem, ale berte to tak. Vám vadí pravopis nebo komolení, mě zase neodpovídající vozidla v aktivitách - jsme si kvit? :D
 

neonxc

Pokladník
Ano, souhlasím s Tebou, Čoudo, taky to podle mne hraniči s buzerací. Zvlášť, když se k tomu zsr sám nevyjádřil. Sám jsem na pravopis velký pedant, ale tolik povyku kvůli jednomu háčku je jenom budování respektu ze strany boba57_cz. Nic proti němu, každý jsme nějaký. 8)
 

Petr Novák

Průvodčí
ad Čouda - už je to of topic,já mluvím o voze,ty o koze a vůbec nechápeš,co bylo míněno mým posledním příspěvkem.Tobě fakt nemá cenu se snažit něco vysvětlit,u tebe je spousta věcí nedůležitých,ale ty právě dělají simulátor simulátorem,např.vyladěný eng.Zkusil jsi ho už někdy sám vyladit,strávit nad tím spoustu času a přemýšlet nad jednotlivými hodnotami?O tom velice pochybuji.
ad neonxc - čemu říkáš buzerace,zažil jsi ji na vlastní kůži?Tady už vůbec nejde o jeden háček,stejně jako Čouda jsi nic nepochopil.Méně psát a více uvažovat,to by vám oběma prospělo.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Petr Novák napsal:
ad Čouda - už je to of topic,já mluvím o voze,ty o koze a vůbec nechápeš,co bylo míněno mým posledním příspěvkem.Tobě fakt nemá cenu se snažit něco vysvětlit,u tebe je spousta věcí nedůležitých,ale ty právě dělají simulátor simulátorem,např.vyladěný eng.Zkusil jsi ho už někdy sám vyladit,strávit nad tím spoustu času a přemýšlet nad jednotlivými hodnotami?O tom velice pochybuji.
ad neonxc - čemu říkáš buzerace,zažil jsi ji na vlastní kůži?Tady už vůbec nejde o jeden háček,stejně jako Čouda jsi nic nepochopil.Méně psát a více uvažovat,to by vám oběma prospělo.
Přesně se ztotožňuji.
Nejde o háček, pokud by byl napsán překlepem, ale zde se jedná o evidentní ignoraci jakýchkoliv pravidel, což dokazuje doslov.
Nemáte, chlapci, k nikomu a ničemu úctu a respekt.
Již nežijící legenda Gut Jarkovský je asi pro vás neznámým pojmem,
ale určitě jste se setkali se jménem L. Špaček ( žijící bývalý mluvčí bývalé hlavy státu ) a seznámení s jeho dílkem by určitě nikomu neuškodilo.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Petr Novák napsal:
Zkusil jsi ho už někdy sám vyladit,strávit nad tím spoustu času ....

zkoušel jste někdy vytvořit skin, ztrávit nad tím spoustu času? nebudeme to dále rozpitvávat, protože mě stejně nepřesvědčíte. U modelů, na které existuje vyladěný eng, vyladěný eng je. Tečka. nevím, proč zase vytahujete ven nevyladěný engy, když tu šlo jenom o háček
 

Petr Novák

Průvodčí
Čouda napsal:
Petr Novák napsal:
Zkusil jsi ho už někdy sám vyladit,strávit nad tím spoustu času ....

zkoušel jste někdy vytvořit skin, ztrávit nad tím spoustu času? nebudeme to dále rozpitvávat, protože mě stejně nepřesvědčíte. U modelů, na které existuje vyladěný eng, vyladěný eng je. Tečka. nevím, proč zase vytahujete ven nevyladěný engy, když tu šlo jenom o háček
Jo,udělal,je u Ppoollla na webu,příště si něco ověř,než zase něco plácneš na foru.A co se týče engů,copak napsal J.Brabec na tvoji adresu?Pořád meleš něco o háčku,ale smysl odpovědi ti pořád uniká.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
tak mi někdo pošlete konečnou verzi odladěných engů a já je rád dám na web. ladiči si tu stále vyměňují ladění. testují a potom vydají. Nikde není napsané kde. Maximálně u žsr na webu je něco, co by se dalo považovat za opravdu přehledné zveřejnění ladění, jinak bordel největší. Co o mě napsal J.Brabec to napsal. Pokud se Vám engy u mých (nejen mých, ale v rámci mého webu) skinů nelíbí eng, vyměňte si ho. Mě vše funguje dobře a nevidím důvod, proč by Vám nemělo. Nějaké muzeum tam zase nemám. Možná pár chyb v engu ano, ale místo toho rýpání byste mi mohl poslat opravený eng. poslední dobou se tu objevuje jak stříbrný podnos, tak rýpání. Připomíná mi to Krysoletí způsoby na K-reportu.
 

Petr Novák

Průvodčí
ad Čouda - vyladit eng není otázka hodin či dní,musí být k tomu zvuky a Jacek má spoustu jiné práce.O cabu to samé.Pak se to musí řádně otestovat a poslat testerům a pak zapracovat jejich připomínky a po schválení autorem modelu je teprve možné dát eng na web.Žádné rychlokvašky to nebudou.Tvoje engy se mi nelíbí,což o celém webu říci nemohu,v tom je ten rozdíl.A eng bez souhlasu autora nikam posílat nebudu,máš vůbec jejich souhlas ke svým úpravám???
 
Nahoře