Hlášení chyb pro trať ZSR 191-193

Dovolím si založiť toto vlákno z dôvodov hlásenia chyb ako sú poletujúce objekty, chýbajúce objekty, a iné problémy, ktoré sa môžu vyskytovať v trati. Chcel by som poprosiť, aby ste tu nediskutovali a diskusiju v príslušnom vlakne k trati a tú len nahlasiť chybu. Najlepšie bude ak ku hlásenej chybe prípade popis chyby a screen z miesta aby som vedel rýchlo reagovať. Ďakujem pekne
 

BR601

Pokladník
No, žiaľ pár chybných postrehov z trate odo mňa. (MSTS)

- Pri vchode do Barce (St.1) od Košíc na mňa vyskočia errory typu:
- selhalo nahráni souboru s modelem. TVBHPK9.s
- selhalo nahráni souboru s modelem. TVBHPK10.s
a ďalšie koľaje, po ktorom MSTS spadne. Aby som priblížil miesto, ako som spomenul Barca, St.1 na výhybkách za mostom VSS (odbočka na Krásnu n.H.)

Druhý problém sa týka Humenného. Po vchode do stanice z ktoréhokoľvek smeru MSTS nemilosrdne bez chybovej hlášky spadne. Pokiaľ zvolím trasu z Humeného na ktorýkoľvek smer, načíta mi to, no pri rozjazde znova bez chybovej hlášky padá. Pády nastávajú v oblasti perónov, popri depe jazda bez závad. Ostatné veľké stanice ako Košice, Michaľany, Trebišov,.. mi MSTS v pohode zvláda.
 
Pravdepodobne bohužiaľ PC nestíha Lebo trať bola testovaná jak v MSTS tak aj Open rails všetko fungovalo no Košice hlavne Barca to vetvenie trati a Humenné je dosť náročné na výkon PC. Odporúčam reštartovať PC a vyskúšať ešte raz jak v MSTS tak aj v OR. A pokiaľ sa problém bude opakovať tak znížiť viditeľnosť alebo detaily. Keby sa problém opakoval ohľadom chýbových hlašiek odporúčam v shapes skusiť pohľadať daný subor pokial ho najde tak blbne MSTS pokial nie tak sa ospravedlnujem a daný model dopošlém. Ďalšou vecou môže býť aj to, že použivaš model vlaku, ktorý je určený pre OR a nie msts. Odporúčam keď tak stahnut starší model urobiť si aktivitu v MSTS príložený timeTable s trasami bol tvorený v OR takže aj to môže vysvetlovať tie nemilosrdné pády.
 

BR601

Pokladník
Ďakujem, vyskúšam, vlak bol skôr pre MSTS ako OR.. Košice aj Barcu mi zvládlo v pohode (okrem tých chybových hlášok), čiže v Humennom buď skúsim trasu, alebo si to zjednoduším čo sa vzdialeného okolia týka. Ono ani to Humenné problém nerobí všetko v poriadku, až kým sa pri trase z Humenného nepohnem. Čiže skúsim ešte toho viac, ohľadom tých chybových hlášok o chýbajúcich modeloch tiež ešte vyskúšam trať rozbaliť cez Total Commander, nakoľko po opätovnej reinštalacií mi vyhadzuje hlášky o chýbajúcich modeloch ktoré po prvej inštalácií nerobili problém. Čiže ešte skúsim pár pokusov, keby problémy pretrvavali (čo nepredpokladám, tak sa ozvem v sz)
 
Jasne v pohode a trasu aku maš? Lebo dosť zvlaštné keď tak je v pohode ale sa pohneš a hneď pad tam by som skôr videl možno chýbu v modeli a aký model používaš aký to je vlak???
 

BR601

Pokladník
Ohľadom súpravy, veľmi pochybujem že by zhadzovala hru, jedna sa o moju T478.1036 + Da + 4x Bai od Pikka.

Hra padala po odchode z Humenného, pri trasách Humenné - Košice, Humenné - Medzilaborce mesto. Pri vchodoch na trasách Medzilaborce mesto - Humenné, resp. Michaľany - Humenné, detto.

Bob, tiene jednoznačne vypnuté. Jediné sú prítomné tiene, ktoré sú súčasťou modelov vozidiel
 
Možno by som skúsil iný model, respektíve súpravu. A výskušať vytvoriť aktívitu cez MSTS a nie OR, čo tám bola priložená. Ale, že v Medzilaborciach pada hra však tám nemá čo zaťažovať veď tam nič nie je.
 
Aha. Fakt neviem môže byť hoci jaka prkotina lebo som testoval trať ale skôr z nejakým starším modelom. Tie novšie fakt môžu zhadzovať aj mne sa to už stálo.
 

BR601

Pokladník
Problém z Humenným vyriešený zmenou súpravy, a úpravou trasy. Problémy z Barcou a aj novo nejaké nezrozumiteľné errory skúsim odstrániť u seba (keďže bola trať testovaná, čiže problém bude musieť byť, ako hovorí klasik medzi PC a stoličkou).

Ale poprosím o skontrolovane stavadiel u Strážskym:
Strazske stavadlo.jpg
A u brekova zdvihnuc dakus zavoru ;)brekov.jpg
 
Vidíš ani ma nenapadlo, že aj trasa môže robiť problémy stačí, že ostala tam trasa a prerobila sa koľaj občas to skusne a občas to neskusne. Strážske som si vedomý toho len nemôžem nájsť poriadnu fotku aby som to tam vymodeloval v Brekové sa nám to trošku zaborilo pozriem sa na to a opravím to. Dikes. A prosím napíš my presne to znenie erroru lebo to je dosť ťažko čo to vlastne chce od teba. No v Brekove som to trošku podbetonoval opravené.
 

ASP

Cestující
Hlásim, že výpravca v Strážskom si zmýlil dvere. Mal by stáť pri dverách vľavo od čakárne :). Ináč bol som sa previesť z Humenného do Stakčína, chválim položenie koľaje či výškovo či smerovo, plynulé oblúky, plynulé zmeny roviniek a kopcov, radosť si zajazdiť. Tak keby to bolo položené aj v okolí Košíc. Ešte som zvedavý do Labirca.
 
Dobre odkážem mú aby zmenil pôsobisko. A Košice chcem zrekonštruovať komplet jak osobnú stanicu, depo a nadkladnú stanicu, ktorú ešte nemám ale chcem dostaviať len tam blbo vyššie štvorec.
 

BR601

Pokladník
Košice by si zaslúžili aj zmenu budovy(čo sa modelu týka).. Roky nie je pragotron (škoda že som ho nestihol mať na údržbe). A aj INISS hlásenia sa už pomenili.. Keby bolo treba niečo dodať, skúsil by som niečo, čo by sa dalo...
 

ASP

Cestující
Vchodové návestidlo do Čeľoviec od Trebišova zhadzuje návesť asi 20 m pred návestidlom (z návesti VOĽNO na návesť STOJ).
 
Jaj opravím to vramci planovanej rekonštrukcie úseku Slivník Čelovce, ktorú budem robíť v blízkej dobe. Vznika to z dôvodu nežiadúceho posúnu navetidiel pri stavbe. Jednoducho ten červený ihlan odpochoduje a furt to opravujem a furt to sa vydá na špacírku
 
Nahoře