Trať Vysočina_1960

krupan

Cestující
bob57_cz napsal:
A na základě čeho soudíš, že je free ? Mi podle objemu uložených dat tohle na "zadara" nevychází ani náhodou.

Podle příspěvku výše (od Zbyňka Šemory), buď je free, nebo má nejlevnější úroveň služeb. Pokud se pletu, tak se omlouvám.
 

Mates

Pokladník
Trať je super.Stahováno 8hod 20min
Jediný problém při vjezdu do Hradce nešli dolů závory a auta si klidně jezdily sem a tam,bylo jim jedno že jedu.Při opětovném pokusu už fungovaly
 

AirVolk

Skladník
Lutujem pani ze som sa skor nevedel ozvat ,ale nejde mi ani stary profil V63.
(asi bol niekto priaktivny).
Co sa tyka serveru tak nie je to free hosting. Miesto mam u svagra na serveri, kde mam poskytnute neobmedzene miesto. Ale je dost mozne, ze po zverejneni trate ten trafik narobil problemi. Co sa tyka pocitadiel tie s tym nemaju nic spolocne. Stranka Bleboard.cz mi ide v pohode. Momentalne sa na servery pracuje tak treba pockat az to opravia.
Dem.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
AirVolk napsal:
Lutujem pani ze som sa skor nevedel ozvat ,ale nejde mi ani stary profil V63.
(asi bol niekto priaktivny).
Co sa tyka serveru tak nie je to free hosting. Miesto mam u svagra na serveri, kde mam poskytnute neobmedzene miesto. Ale je dost mozne, ze po zverejneni trate ten trafik narobil problemi. Co sa tyka pocitadiel tie s tym nemaju nic spolocne. Stranka Bleboard.cz mi ide v pohode. Momentalne sa na servery pracuje tak treba pockat az to opravia.
Dem.

Milan, priaktívny si bol asi ty sám a vygeneroval jsi chybu někde mezi židlí a klávesnicí, protože nebyl důvod Ti něco smazat - navíc smazat účet může jenom admin.

Spíš to vypadá, že jsi upravoval něco ve svém účtu a tím se tento účet automaticky deaktivoval.
 

AirVolk

Skladník
Mozne to je.

Este jedna info. Volal som svojmu vlastnemu technikovy serveru a bolo mi oznamene ze kvoli abnormalne vysokemu trtafiku bol znizeny prenos dat na celom servre na 120kB. Takze toto je celi problem stahovania. Momentalne maju nejake udrzbove a reorganizacne prace na serveri a potom to znova obnovia na povodnu hodnotu. Trpezlivost.
 

Jiří Maxa

Cestující
Když to tady tak čtu,tak mne hlodá otázka, proč ten Duuso neoslovil Karla ok1dnh a nedomluvil se s ním,že by mu poskytl webový prostor na stažení té tratě jako v případě MSTS SINUS. A nebo mohl oslovit Ppoolllla a ten by mu to mohl dát na svůj web, a rozhodně by nebyly takové problémy jako u této trati. Je to jen na společné domluvě nic víc, nic míň. :idea:
 

Jiří Maxa

Cestující
Nevím,jestli to už tu otázku někdo položil,ale až si budu moci tu trať stáhnout,tak v jaké verzi bude ta ořezaná nebo full ? :?:

bob57_cz napsal:
Případně se to dá řešit torrentem.

To by taky šlo, ovšem otázkou je,zda-li by to bylo legální či nikoliv ? V některých zemích je legální stahovat torrenty,ale v USA je to kriminální činnost. Přece jenom ten,kdo by dal na ty torrenty, možná by se dopustil hříchu,ale ten,kdo by to stáhnul tak by to měl legálně. Nevím, neznám do detailu zákon na ochranu autorských práv, ale mám pocit,že u nás torrenty jsou legální. Nebo ne :?:
 

latich

Pokladník
Jiří Maxa

Jiří na to jsem se už ptal včera.Já mám ořezanou verzi z německé stránky.tato je z větší části elektrifikovaná.S pozdravem latich
 

JOHNZ

Průvodčí
Jiří: Sťahovať torrenty je legálne všade. Aj v amerike. Ale nesmú byť s obsahom, ktorý by tam bol bez vedomia autora. A tu by tomu tak nebolo, lebo autor by o tom vedel. Takže neviem čo riešiš.
 

AirVolk

Skladník
Jiří Maxa napsal:
Když to tady tak čtu,tak mne hlodá otázka, proč ten Duuso neoslovil Karla ok1dnh a nedomluvil se s ním,že by mu poskytl webový prostor na stažení té tratě jako v případě MSTS SINUS. A nebo mohl oslovit Ppoolllla a ten by mu to mohl dát na svůj web, a rozhodně by nebyly takové problémy jako u této trati. Je to jen na společné domluvě nic víc, nic míň. :idea:

Pokial ta ten server natolko stve tak nechapem co tam chodis. Prestan sa o to zaujimat a nebude ta nic hlodat. Druha poznamka. Sme traja spoluautori(aj ked drviva vatcina prace je robota Duusa a Dracika) a jeden spoluautor ma web priestor, kde v pohode natrepes celu 130 + Vysocinu+ dalsie update pre 130-ku + mnozstvo inych veci. Este stale ti to nedoslo?
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
AirVolk napsal:
Jiří Maxa napsal:
Když to tady tak čtu,tak mne hlodá otázka, proč ten Duuso neoslovil Karla ok1dnh a nedomluvil se s ním,že by mu poskytl webový prostor na stažení té tratě jako v případě MSTS SINUS. A nebo mohl oslovit Ppoolllla a ten by mu to mohl dát na svůj web, a rozhodně by nebyly takové problémy jako u této trati. Je to jen na společné domluvě nic víc, nic míň. :idea:

Pokial ta ten server natolko stve tak nechapem co tam chodis. Prestan sa o to zaujimat a nebude ta nic hlodat. Druha poznamka. Sme traja spoluautori(aj ked drviva vatcina prace je robota Duusa a Dracika) a jeden spoluautor ma web priestor, kde v pohode natrepes celu 130 + Vysocinu+ dalsie update pre 130-ku + mnozstvo inych veci. Este stale ti to nedoslo?

AirVolk napsal:
Mozne to je.

Este jedna info. Volal som svojmu vlastnemu technikovy serveru a bolo mi oznamene ze kvoli abnormalne vysokemu trtafiku bol znizeny prenos dat na celom servre na 120kB. Takze toto je celi problem stahovania. Momentalne maju nejake udrzbove a reorganizacne prace na serveri a potom to znova obnovia na povodnu hodnotu. Trpezlivost.

Milan, jenomže webprostor není vše a jak vidíš, tak i požadavek na vysoký traffic je potřeba - což se právě stalo, že vám to sestřelilo server.
 

pegaus

Cestující
Ahoj pratele od MSTS,jenom mam malou drobnost chci podekovat autorum Vysociny za obnovu servru uz se jsem si ji stahl svoji standartni rychlosti cca 15minut diky S pozdravem:pegaus.
 

Boby

Provozní technik
pegaus napsal:
Ahoj pratele od MSTS,jenom mam malou drobnost chci podekovat autorum Vysociny za obnovu servru uz se jsem si ji stahl svoji standartni rychlosti cca 15minut diky S pozdravem:pegaus.

To nechápu, já to zkusil a 4K/sec, tohle se nedá.
 

Matýsek

Průvodčí
Boby napsal:
pegaus napsal:
Ahoj pratele od MSTS,jenom mam malou drobnost chci podekovat autorum Vysociny za obnovu servru uz se jsem si ji stahl svoji standartni rychlosti cca 15minut diky S pozdravem:pegaus.

To nechápu, já to zkusil a 4K/sec, tohle se nedá.
Já jsem tuto trať právě dostahoval a dnes už mě to frčelo rychlostí kolem 200kb/s. Díky za Vysočinu.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Matýsek napsal:
Boby napsal:
pegaus napsal:
Ahoj pratele od MSTS,jenom mam malou drobnost chci podekovat autorum Vysociny za obnovu servru uz se jsem si ji stahl svoji standartni rychlosti cca 15minut diky S pozdravem:pegaus.

To nechápu, já to zkusil a 4K/sec, tohle se nedá.
Já jsem tuto trať právě dostahoval a dnes už mě to frčelo rychlostí kolem 200kb/s. Díky za Vysočinu.
Mě se nezobrazí ani hlavní stránka.
MSTS má tisíce uživatelů, kteří pídí po novinkách. Takže downloady by měly být výhradně na severech, který takový traffic umožňují. Jinak je to o ničem.
 
M

Mondeo

Host
Tak jsem se dnes znovu pokusil o download tratě Vysočina_1960, ale výsledek podobný - max. 6 kB/s, nechápu, jak to někomu může jet 200 kB/s :(
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Mondeo napsal:
Tak jsem se dnes znovu pokusil o download tratě Vysočina_1960, ale výsledek podobný - max. 6 kB/s, nechápu, jak to někomu může jet 200 kB/s :(
no mohlo těm prvním šťastnlivcům, kteří to ještě stihli před dalším pádem....možná
 

Matýsek

Průvodčí
Martens napsal:
Mondeo napsal:
Tak jsem se dnes znovu pokusil o download tratě Vysočina_1960, ale výsledek podobný - max. 6 kB/s, nechápu, jak to někomu může jet 200 kB/s :(
no mohlo těm prvním šťastnlivcům, kteří to ještě stihli před dalším pádem....možná
Asi jsem měl dopoledne kliku,protože jsem teď koukal,že to jde jen maximálně 15kb/s.
 

Jacek

Průvodčí
Zbyněk Šemora napsal:
MSTS má tisíce uživatelů, kteří pídí po novinkách. Takže downloady by měly být výhradně na severech, který takový traffic umožňují. Jinak je to o ničem.
No to je sice hezké, ale kdo to má platit?
 
Nahoře