Aktivity Vojtik

Kdo si hraje, nezlobí, aneb v dílně pomalu vzniká další aktivita. A když říkám pomalu, tak to myslím vážně. Přes týden jsem řešil jenom jízdu z depa do stanice ve stanici Letohrad, brrr. Jde o Os 20030 / 20001 ve svém obvyklém řazení, a více neprozradím. Snad jen obrázek z obratu v Ústí nad Orlicí.

http://obrazku.cz/obr720992_Usti.JPG

Tak, teď jen doufat, že mě MSTS opět nějak nezradí. Vydání snad někdy :cool:
 
Tak po mohutném přemlouvání MSTS, aby jelo podle plánu se dobrá věc podařila a trojče rozšířilo množství aktivit na našich stránkách.

Naprosto jsem nechápal, proč na mém PC v Lanšperku protijedoucí traffic normálně vjel, kdežto kolegovi na testu zůstal viset před výhybkou a pohnul se, až hráč cuknul se soupravou zpět. Nakonec jsem na výhybku dal několik srv4, tlačených srv1, které osobáku proti "prorazily" cestu a měl by tedy vjíždět tak, jak má.

A opět platí moje prosba: když aktivitu projedete, budu vděčný za její zhodnocení tady do fóra. Potřebuju trochu zpětnou vazbu od hráčů na případné vylepšení.

Přeji příjemnou jízdu :)
 
Zajímavé, že mně zatím nikdy nefungovalo proražení cesty neviditelnou soupravou :(

Jinak se mi aktivita moc líbí, je povedená a těším se na pokračování (Os / Sp Lichkov - Letohrad - Hradec Králové). Snad nenaštvu autora, když to prozradím :)

A pro úplnost doplním odkaz na stažení: http://mvr-msts.iprofil.cz/index.php?str=clanek&id=29
 
Z důvodu nedostatku času a školních povinností (maturita...) ukončuji své působení ve sféře MSTS. Vím, moc jsem toho nevydal... ale co je doma, to se počítá. Pár nápadů bylo, leč již nebyla vůle je realizovat (věčné přetahování s MSTS ohledně funkčnosti mě nebavilo). Působil jsem spíše jako tester aktivit pro Mikyho (zejména mi šlo rýpat do drobností:-)).

Rád bych poprosil zdejší moderátory o zamknutí vlákna, ať tu nestraší jako odemčené. Když ukončit, tak pořádně. Děkuji předem za ochotu.
 
Žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří, aneb "odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil".

Při psaní minulého příspěvku se na mne hrnulo moc věcí najednou, do toho pracovala únava a dopadlo to tak, že jsem poměrně zkratkovitě ukončil působení. Pravdou je, že jsem MSTS opravdu odinstaloval, během následujícího víkendu si kompletně uklidil PC (včetně defragmentace disku) a MSTS instaloval znovu. Ovšem teď si již dávám sakra pozor, co a kam vkládám, takže si udržuji pořádek. To se týká zejména trainsetu, který mi poprvé za 2 roky nevykazuje při kontrole ConBuilderem žádné chyby :)

A jako omluvu jsem sedl k editoru a vytvořil jednoduchou aktivitu osobního vlaku na trase Jeseník - Zlaté Hory, na mé oblíbené trati 310. A aby se nejelo jen se sólo krabicí, tak se rovnou poveze i vlek. Je potřeba tu 810 trochu procvičit, aby nezlenivěla :cool:

Vzhledem k tomu, že vlak jede v systému 0/0-S, tak jsem byl nucen uzpůsobit způsob tvorby. Hráč se hlídá sám, tudíž je nutnost vyznat se v SJŘ a dodržovat časy odjezdů ze stanic a zastávek. Předčasný odjezd, stejně jako nezastavení u peronu nejsou tolerovány.

Aktivitu jsem již odeslal testerovi na finální test, který by měl být již bez problémů (před pár minutami jsem aktivitu dojel sám a konečně všechno jelo, jak má). Ke stažení bude samozřejmě na našich stránkách MVR.

[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: [URL]http://3x.cz/dt-35M2.jpg[/URL] [Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: [URL]http://3x.cz/dt-TWZ4.jpg[/URL] [Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: [URL]http://3x.cz/dt-G3AL.jpg[/URL]
 
Tak, test aktivity už dopadl dobře, otočný bod ve Zlatých Horách konečně přestal utíkat :cool:

Finální verzi můžete stahovat na této adrese:

http://mvr-msts.iprofil.cz/index.php?str=clanek&id=40

Samozřejmostí je SJŘ a seznam vozidel použitých mimo TBP. Pečlivě čtěte instrukce pod klávesou F11.

Přeji příjemnou jízdu a pokud to projedete, budu vděčný za zhodnocení sem. Věcnou kritiku jedině vítám, víc očí víc vidí.

Děkuji Mikymu za vydatnou pomoc, zejména s posunem (taky mi pěkně vracel to, jak rýpu při testech jeho aktivit... :D).
 
Vždyť jsem na tebe byl hodnej :D

Aktivita je moc povedená a určitě doporučuju. Jede se hodinu a je celkem odpočinková :)
 
Back
Nahoře