Něco pro zasmání

Mě taky. Tak dělat si prdel z demokraticky zvolených činitelů se vám zachtělo. A vám se to jako líbí? Jako nic ve zlém::cool:
Pokud tato strana nebyla zakázaná a obdržela výsledky ve volbách, mimochodem, demokratických, nezbývá než držet kušnu a respektovat volby. To samé s prezidentem republiky. Mám li jiný názor, mohu volit jinou osobu, ale nebudu se chovat jako prase k osobě hlavy státu, tohle je rozežhranost a maskování vychování řeznických psů za demoracií. Asi tak nějak...
 
Nepleťme si ironii a vtip s urážením politiků. tohle je v rámci slušnosti a udělané velmi dobře a dělání prdele z demokracie v tom určitě nevidím. :)
 
Back
Nahoře