Něco pro zasmání

Info:
Dne 27.10.1963 ve 2:30 došlo k ujetí 11 vozů ze žst. Střelice směrem na Brno. Na spádu 10 ‰ získaly vysokou rychlost, a tak snahy zastavit je na cestě k Brnu celkem 16 zarážkami byly marné. Nakonec byly vpuštěny do stanice Brno hl.n. na kusou kolej 15c (dnes 13.kusá). Zde narazily do 4 odstavených vozů, které vysunuly přes zarážedlo a plot do ulice, kde nabouraly budovu n.p. Turista. Celková škoda byla vyčíslena na 1 124 909 Kčs, 6 vozů bylo navrženo na zrušení, nikdo nebyl zraněn. 3 viníci nehody byli potrestáni 12-22 měsíci a podmíněným zákazem výkonu funkce na 3 roky.
 
Z textu to nevyplývá. Kdyby byl někdo zraněn, tak to sem nedávám. Neberte to doslovně k zasmání.
 
Edie napsal:
ČT1 - Taxík: Co to je "šotouš"? Odpověď: Horník
Já to donedávna také nevěděl a kdybych nechodil na tohle fórum, tak to nevím dodnes.
Asi bych reagoval podobně.
Šotouš, šotouš, to musí mít něco společného se šotkem :D
Ale že to má něco společného se železnicí, to by mne ani ve snu nenapadlo.
 
Jeden výkřik na hokejovém zápase:

Takhle rozzuřeného trenéra jsem ještě neviděl. Potkat ho v noci, zakousnu se do stromu a dělám suchou větev.
 
Ach ta zima.

+18°C Obyvatelia Havaja si na noc berú dve prikrývky
+10°C Obyvatelia helsinských činžiakov vypínajú topenie
Rusi pestujú kvietky
+ 2°C Talianské autá sa nedajú naštartovat
0°C Destilovaná voda zamŕza
-1°C Dych sa stáva viditeľným. Rusi jedia zmrzlinu a popíjajú studené pivo
-4°C Pes sa ti snaží napchať do postele
-10°C Francúzske autá prestávajú štartovať
-12°C Politici začínajú rozprávať o bezdomovcoch
-15°C Americké autá sa nedajú naštartovať
-18°C Helsinský obyvatelia zapínajú topenie.. Obyvatelia Havaja zamrzli
-20°C Dych sa stáva počuteľným
-24°C Nemecké autá sa nedajú naštartovať
-29°C Pes sa ti pokúša vliezť pod pyžamo. Japonské autá sa nedajú naštartoavť
-30°C Žiadne normálne, ani ruské autá neštartujú
-39°C Vriaca atmosféra v Kongrese zamrzne. Rusi si zapínajú horný gombík na košeli
-50°C Auto sa ti snaží napchať do postele
-60°C Obyvatelia Helsínk zamrzli. Tulene opúšťajú Grónsko a sťahujú sa na juh
-70°C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuznecku organizuje cezpoľný beh na zahriatie
-72°C Advokáti si strkajú ruky do vlastných vreciek
-75°C Santa opúšťa polárny kruh
-120°C Alkohol zamrzol, Rus je poriadne nasratý
-268°C Hélium zkvapalnelo
-273,15°C Absolútna nula. Elementárne častice sa prestávajú hýbať. Rus líže zmrznutú vodku a uznáva, že je ozaj kosa
 
lukas matura napsal:
V emailu mi nedávno přisály další 2 fotky z právě této nehody (viz. níže) a s následujícím textem:

Při posunu ve Střelicích ujely asi 3 vozy ložené kládama a děsnou rychlostí
# # projely Heršpicema na tuším 9.kusou, kde stála jakási souprava. Ťukanec jako
# v
# # kulečníku a vozy vletěly až do Čedoku. Tehdy Čedok zabíral celou frontu směrem
# k
# # Novým sadům. Dnes je tam jakási Optika a ještě cosi. Hradlař v Troubsku
# hlásil
# # do H.H.: Kolem projel mně neznámý vlak bez lokomotivy !!!!!!
# #
# # Štěstí, že to bylo nad ránem a v neděli, takže okolo nebyl žádný provoz.

...
Lukáš
Jestě ti tam chybí tato fotka:
d6a8bd1eb7f633e748c1427a7d13ce87.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
Srandik32 napsal:
:D železničářský slang :D třeba "Drž hubu" nebo "kamenný barák na nábřeží" ....do aktivit jak dělaný.
Hezká a pravdivá soupiska.
Ale není to kompletní například pro aktivity ČSD.
oplodňovák - zvláštní rekreační vlak ROH
plechový výpravčí - čtveratý terčík na odjezdovém návěstidle s kruhem rozděleným křížem. Tímto návěstidlem se směl vypravit bez výpravčího s výpravkou každý vlak, který neveze cestující. Jinak na žabotlamách se pytlům, které se nasazovaly na koncová automatická spřáhla říkalo "šprcka nebo prezervativ"
"zapni televizi, blázinec" znamenalo "zapni VZ".
"ohnivý mužík" se říkalo jednomu strojvedoucímu, kterému vyhořelo několik pantografových souprav.
"bačkory" plochy na kolech vzniklé jízdou smykem
"obuvník" strojvedoucí, který často nesprávným brzděním často "obouvá do bačkor" mašiny
"vidle" - prudké zastavení, kdy to s vlakem hodně škubne.
"dát mašinu vychcat" odvodnit jímky
"hoch" posunovač na ONJ v Praze
"hošárna" místnost posunovačů na ONJ
"fírcimra" místnost lokomotivních čet v depu (šatna to nebude, to byla vždy jen šatna)
"kobka" zamčená vysokonapěťová místnost na 451/2, kde se nachází kontroler a vysokonapěťové stykače.

Víc mne nenapadá, ale je vás zde plno ajzpoňáků, tak napište další. :D
 
Já sem zůstal docela čučet, když mi u vozu řekli, abych ho podojil. Potom mi došlo, že mám vypustit vzduch z brzdových válců.;)
 
Back
Nahoře