David Hájek
Pomocník strojvedoucího
E499_2002 napsal:Davide, to si snad děláš srandu, ne?
...
Kdepak hochu,
s tímhle se nežertuje.
David
Naposled editoval moderátor:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
E499_2002 napsal:Davide, to si snad děláš srandu, ne?
...
Ronoath napsal:... Každá druhá oma mi tu povědá, že nějaký ten příbuzný padl na frontě.
David Hájek napsal:..."Sněží, sněží, sněží, sněží a v zákopech němci leží. V očích smrt a vzhůru bradu, leží u bran Stalingradu." ...
Ronoath napsal:David Hájek: Na prajzské? To přece byli "naši", tak jakoupak legraci! Každá druhá oma mi tu povědá, že nějaký ten příbuzný padl na frontě.
Žel bohu,toto už pro zasmání není.Zvláště po r.1945.David Hájek napsal:Více zde http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlučínsko David
Asi ve služebním oddíle.Vrbam napsal:Jen by mě zajímalo, kde to máš první třídu![]()