Něco pro zasmání

Pěkný den,
koukněte se na první příspěvek na této stránce. Z malých šedých chlupatých kouliček už jsou malí čápi. :D
 
Trošku z jiného soudku.....v jistém pořadu Pepík Náhlovský prohlásil ..... "ve starém Římě se podařilo zvolit koně senátorem ..... hehe .... trumfli jsme je .... " :D
 
"Otázka není nic jiného, než delegování googlení na jinou osobu." :D:D:P
 
Když se jede na šichtu do Třince, nebývá ve vlacích nuda ... ;)



David

PS.
Snímek zachycuje zimní náladu v žst. Mosty u Jablunkova.
 
Dnes se mi ISK překládač opet pokoušel přeložit i nicky s texty příspěvků. A nejhorší je, že překládá do neznámého jazyka i části vět, které právě píšu. Tak je možné že odešlu nějaký nesmysl. 
f23a6035a4fde87959976069d63cf388.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
Back
Nahoře