dvacka Průvodčí 24 čer 2016 #1041 Kdo to někdy už v RW zkoušel? http://giphy.com/gifs/3o6gE8F0WSiCEOa1b2
Dan J. Strojvedoucí 19 úno 2017 #1049 Námět tématu nějaké sleziny néjen o MSTS... Přeji hezkou neděli. Dan
Josef Vogeltanz Pomocník strojvedoucího 17 črc 2017 #1052 Spolupráce při vzniku modelu nebo ladění musí být:
Dan J. Strojvedoucí 17 črc 2017 #1053 Moje kočka zase chytá při hraní aktivity sloupy trakčního vedení.
Tax Moderátor Správce 17 črc 2017 #1054 Rozumná cica. Čo by si robil keby zaťala pazúry do obrazovky?
orlov Hradlař 5 pro 2017 #1057 Na železničnom priecestí netreba v žiadnom prípade podľahnúť panike ...
JiříkTK Pomocník strojvedoucího 5 led 2018 #1060 Ach, to už neuslyšíme chorál: "Sto tabletů týdně, sto tabletů týdně, nic nedáme, jen kecáme, sto tabletů týdně."
Ach, to už neuslyšíme chorál: "Sto tabletů týdně, sto tabletů týdně, nic nedáme, jen kecáme, sto tabletů týdně."