Používáte zastaralý prohlížeč. Ten nemusí zobrazovat tuto nebo jiné webové stránky správně. Měl(a) byste si jej zaktualizovat nebo použít alternativní prohlížeč.
Ono je to Dane všude stejný - u nás je mezi kutily oblíbena nejvíc doba v neděli mezi 11 a 13 hod., tedy když chce normální člověk dobře poobědvat. Na druhém místě je večer (jakýkoliv den) po 18 hod. Taky úžasný...
To je blbosť, veľmi chabá výhovorka. Pokiaľ to niekto robí profesionálne tak to je veľmi zlá vizitka. Myslím že leták si dá firma urobiť niekomu znalému, napríklad profesionálnemu grafikovi a nie utrinosovi čo vie len klikať myšou. Keď nemám fonty, keď robím z bitmapy tak si pomôžem prevodom do kriviek. Okrem toho aj v dederóni majú vo winodwsoch také niečo ako mapa znakov, takže toto je len jednoduché šlendriánstvo a darebnosť nejakého troškára. Kam to spejeme ?