Něco pro zasmání

Kdo je to ten Jenkins? A čo robí v mojom PC? :)

Clip.jpg

V poslednej dobe mi túto hlášku vyhadzuje u tratí pri jazde na autopilota. :(
 
Včera jsem slyšel bezva hustej vtip, takže poskytuji:
Víte, jaký je rozdíl mezi alkoholikem a nekrofilním pedofilem?
Žádný - snem obou je studená dvanáctka. :D
 
Ten se vyprávěl už za mých mladých let, ale nedávno jsem jej aplikoval v práci a banda šla do kolen. I když je to sakra černý humor. Stejně jsko:

Jaký je rozdíl mezi pedagogem a pedofilem?
Narozdíl od pedagoga, má pedofil ty děti upřímně rád.
 
Nedávno jsem slyšel jeden krásnej východoněmeckej:
Baví se dva dělníci.
- Ty ses teď hodil nedávno marod?
- Jo.
- A jak jsi to udělal?
- Nalepil jsem si na záda stomarkovku (ta byla modrá - důležité) no a pak jsem doktorovi řekl, že mám něco na zádech.
Jenže druhému bylo líto dát sto marek, tak si na záda nalepil padesátimarkovku (ta byla červená).
- Pane doktore, mě bolí záda, mám tam něco červenýho.
- Svlékněte se, ukažte … no to nic není, přijďte, až to zmodrá.
 
Dneska na FB napsal kámoš příspěvek, který mne fakt rozsekal... cituji:
"Svýho času jsem se přestěhoval do vchodu v paneláku, kde bydleli jen chytří lidé. Aspoň na zvonkách to byl samý MUDr, JUDr. a tak dále. Tak jsem si před jméno dopsal PUDr. a JUDr. Novákovi vysvětlil, že to znamená Posunovač u drah."
 
Dneska na FB napsal kámoš příspěvek, který mne fakt rozsekal... cituji:
"Svýho času jsem se přestěhoval do vchodu v paneláku, kde bydleli jen chytří lidé. Aspoň na zvonkách to byl samý MUDr, JUDr. a tak dále. Tak jsem si před jméno dopsal PUDr. a JUDr. Novákovi vysvětlil, že to znamená Posunovač u drah."
To má pokračování. Pokud si dá takový jedinec za jméno CSc., dobereme se významu: Posunovač U Dráhy, Celkem Spokojený cikán.
 
Back
Nahoře