Posláno uživatelem Fýra, Úterý, 19. srpna 2008 - 12:54:51:
Z rozhovoru dvou šotoušů na nástupišti v žst. Ostrava hl.n :
Spatřili jakousi 122 (nevím číslo, není to důležité) v novém ČD Cargo
nátěru s nápisy Cokoliv Kamkoliv a pod....a jeden druhému povídá "hele
to je ta nová rekonstrukce!" a u toho zběsile cvakal foťákem... a
druhý na to "jaká rekonstrukce?"
"No tohle dělají z těch vraků šestikoláků co stojí v Přerově, protože
brousili moc oblouky, tak jim vyndali prostřední nápravu a udělali z
toho čtyřkolák", znělo vysvětlení. Oněměl jsem úžasem pravda nevím,
jestli jsi z nedělal legraci z kamaráda...v tom případě má dobrou
fantazii