Aktivity "pez"

pepah

Pokladník
Tak jsem projel os.3815,pěkná aktivita,
škoda ,že není udělaná pro OR,už jsem si zvykl na lepší grafiku:)

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Zdravím, po dlouhé době se hlásím s přípravou nové aktivity. Projedeme si trasu osobního vlaku Praha - Přerov. Šlo o nejdelší osobní vlak v síti ČD. Píše se rok 1995, na osobních vlacích se stále vyskytují bobiny řady 140 a 141, mezistátním rychlíkům kralují "krysy" 150, na většíně vnitrostátních rychlíků se již zabydlely "peršingy" 162/163. Přesto existují výjimky, potvrzující pravidlo. Ovšem bez výjimky je nákladní doprava, kde kralují lokomotivy řad 121, 122, 123, 181 a 182. Nákladní doprava se ještě stále drží a většina stanic je solidně zaplněna (dnešní stav je naprostá katastrofa). A my sedíme v bobině řady 141 a vezeme Os 5007 do Přerova (je to jediný vlak, který jezdí celou trasu).
Os 5007 Hoštejn.jpg Os 5007 Olomouc.jpg Os 5007 Olomouc 2.jpg Os 5007 Olomouc 3.jpg

DeadFish

Pokladník
To bude asi docela maso ... kolik "týdnů" to jelo? :D Připomíná mi to osobák co ještě nedávno snad jezdil a to Bohumín - Česká Třebová ...

papej

Posunovač
Doufám, že Ti to vyjde. To bude "bomba". Alespoň si mi staří za vzpomínáme na časy ČSD, kdy bylo spousta nákladních vlaků. Jen ty cesty pro vlaky mohli být lepší.

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Já si ty časy na železnici taky pamatuju, protože jsem jezdil na trati 221 do Stránčic a těch nákladů co bylo, bohužel po roce 1989 a zejména po roce 2000 to šlo všechno do kopru.

DeadFish

Pokladník
Tak to ještě překonalo moje očekávání, když sem si dal do IDOSu Praha - Přerov, zatrhl sem pouze osobáky a i tak mi to vyplivlo něco okolo 6ti hodin a to ještě mezi tím byly dost dlouhý prostoje ... tak teď nevím, jestli se těším, nebo "těším" :eek: ... Každopádně ať se dílo daří ;)

Bendík

Provozní technik
Pepo, držím palce ať se dílo daří a pomalu si "bookuju" dovolenou na jeden den - na tohle se moc těším.

Pepa z Nuslí

Průvodčí
VELIKÁ OMLUVA!
Nesprávně jsem uvedl, že aktivita je pro aktualizaci 25, ale tato aktivita funguje na aktualizaci 26. Tak jako tak, aktivita bude fungovat i na předchozí verzi, ale jenom upozorňuji na výskyt chyby, za což se omlouvám.

Plexi

Signalista
Mám otázku ohledně aktivity Os 9626 "Žabotlama". Objevím se totiž někde ve šturcu a přijde mi první zpráva, že mám zvednout panťáky a povolit brzdu. Po druhé zprávě s pokynem k jízdě se rozjedu, na traťovém monitoru sleduju ten otočný bod, ke kterému mám dojet, když ono náhle: "Aktivita neúspěšně ukončena." Celou dobu jedu nejvýš 30 - 40 a žádný klacek jsem neprojel. Co dělám špatně?

Mrak

Začátečník
Nikdy som sa na žiadnu aktivitu nesťažoval, ale všetko je raz prvýkrát. Čo je to za blbosť, že mám ísť celú aktivitu 40-kou? Aký to má význam, či dôvod? Chápal by som pri posune, ale normálne počas jazdy? Nedá sa touto rýchlosťou ani dodržiavať cestovný poriadok. Po štvrtom vyhodení z hry som to vzdal...

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Evidentně si někde špatně zastavil, nebo někam nedojel. Rychlost se vypíná někde u posunu.

Plexi

Signalista
Je tam zpráva "Odjezd na Masaryčku přes Libeň máš dovolen." Chápu to tedy tak, že dojedu k otočnému bodu, a tam jenom čekám na postavení cesty. Když mi tam skočí volno, rozjedu se na 50 (takový je tam rychlostník) a najednou je aktivita neúspěšně dokončena. Zkusím to projet celé znova 40, protože aktivita neúspěšně ukončena mi poprvé hodilo už při rychlosti nějákých 44.

Nahoře