Kde stáhnout model, skin... Hledám, hledáš, hledáme...

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Ahoj, ví někdo, zda se někde zachoval obsah webu Pavla Matouška (aka Mates). Obsahoval mnoho doplňků do tratí, ale i řadu vozidel z éry ČSD.

Dan J.

Strojvedoucí
Mám je oba, jak budu moct pošlu, já si nevšimnul, že ten web nejede, ještě nedávno jel. Tak třeba nahlásit Matesovi a pojede. Ony tam jsou vlasntě i MVTV, MUV a M144.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak jsem hledal kontakt na Matese, ale nemám, jinak bych jej kontaktoval co je s webem, nebo jestli by se daly ty vozy přemístit jinam.

Venny

Provozní technik
Zdravím, prosím o odkaz na kabinu 753 (obsahuje 753192.cvf). Je na ni odkazováno v ENGu loko 753.301 (OpenRails) na webu Hekl / Kulica). Díky.

Venny

Provozní technik
Díky, tento jsem našel, ale není to ono... Hledaný CAB obsahuje výše zmíněný soubor CVF. ;)

vaskovy_vlaky

Skladník
Zdravím, prosím o odkaz na kabinu 753 (obsahuje 753192.cvf). Je na ni odkazováno v ENGu loko 753.301 (OpenRails) na webu Hekl / Kulica). Díky.
Nechápu, proč si nestáhneš 3D kabinu od pikkua na 750.... Chápu, že to nebude v detailech sedět, ale já osobně bych radši 3D propracovanou kabinu i za cenu nesedících detailů...

Venny

Provozní technik
Je mi jedno, zda je kabina 2D. Takže pokud mi Dane nebo Vašku napíšete, kde ona hledaná kabina je k mání, budu vám vděčnější než za popisování zážitků z kabin 3D, které nechci.

Nahoře