reskiny Lukáš

lukas matura

Průvodčí
Zdravím. Upravil jsem starý Pikkův skin vozů CSD_bai. Není to úplný skin,jen jsem změnil číslo,upravil a přeskládal nápisy(a nějaké odstranil). Opravený skin můžete sosat na
. Doufám,že se bude líbit.
Malý náhled je tady.
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: [URL]http://www.jpeg.cz/images/604_bai_tn.jpg[/URL]

Hezký zbytek dne přeje Lukáš Matura.
....Opravený skin můžete sosat na ná mém webu .....
 
Naposled editoval moderátor:

Honza

Průvodčí
Nechci být rýpal, ale Pikku je stále tvůrce aktivní, který (díky bohu) nezmizel ze scény MSTS v propadlišti dějin, proto se ptám, zda vydal souhlas s úpravou svého skinu?
 

Honza

Průvodčí
Takže doplním ještě svůj příspěvek.
DŮRAZNĚ VARUJI před bezhlavým vložením Lukášova "opraveného skinu" do Trainsetu. Pochopitelně použil stejné označení skinu a textur jako má původní, tudíž dojde k přepsání. Původní skin ČSD má staré číslování 4-3649 a dom.st. Lužná u Rakovníka - vychází zřejmě z některého exponátu luženského muzea. Lukáš změnil číslo vozu na novější formát, ale upřímně řečeno mám problém si přečíst, zda vlastnická správa je 54, 64, nebo 94, stejně tak některé další číslice, označení domovské stanice (zřejmě Brno). Takže opět stejné chyby, na které byl upozorněn u předchozího skinu. Ale žádný učený z nebe nespadl. Mně osobně nejvíc na zveřejněném skinu vadí to, že z důvodů, které jsem uvedl v úvodu, hrozí uživatelům přepsání jiného skinu (a přeci jen lepšího).
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Pikku souhlas vydal, i když měl několik připomínek. Osobně mám osmidveřový Bai například v úplně jiném adresáři a dost mě překvapuje, že mnou vytvořený skin se dá někde stáhnout i v podobě jiné. Takže kdo má skin v původním adresáři CSDvagBai, nic se mu samozřejmě nepřepíše.
Trochu OT: moje textury jsou MNOHO let staré a skin je vytvořen z mých fotografií jedné luženské baiky. Osobně považuji tento můj repaint za abandonware (trochu nepřesné označení) a jeho úpravy nehodlám nijak řešit.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Pikku napsal:
Trochu OT: moje textury jsou MNOHO let staré a skin je vytvořen z mých fotografií jedné luženské baiky. Osobně považuji tento můj repaint za abandonware (trochu nepřesné označení) a jeho úpravy nehodlám nijak řešit.

No právě, o to tu hlavně jde. Lukáš by konečně mohl přestat "skinovat" formou úprav a přepisování nápisů a začít se učit tvořit plnohodnotné vlastní skiny. To by byl z jeho strany daleko větší přínos. Naučí se toho mnohem víc (než jen skrývat texty) a třeba právě taková baika dostane šanci na nový kabát.
 

Dominik

Skladník
Josef Vogeltanz napsal:
No právě, o to tu hlavně jde. Lukáš by konečně mohl přestat "skinovat" formou úprav a přepisování nápisů a začít se učit tvořit plnohodnotné vlastní skiny. To by byl z jeho strany daleko větší přínos. Naučí se toho mnohem víc (než jen skrývat texty) a třeba právě taková baika dostane šanci na nový kabát.

Však jsem mu nabídl i pomocnou ruku formou nafoceného velkoprostoru. Není to žádný oříšek. A mnohokrát jsem psal, že když bude potřebovat poradit, pomoct, jsem k dispozici. Ale jak vidno, nějaké ty měsíce už to budou (posílal jsem v listopadu) a pořád nic :rolleyes:
 

Honza

Průvodčí
Jo jo, Pikku, já vím, že ty máš standard CSDvagXxx. Jenže osmidvéřák je kupodivu součástí TBP (nevím, zda s Tvým souhlasem) a je tam ve složce csd_Bai. Proto jsem napsal, to co jsem napsal.

Mimochodem, složku CSDvagBai mám ve svém trainsetu také, je v ní Taxům "čtyřdvéřák" Bai 4-4356.
 

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Je u Maďarů - nevím přesně adresu (v readme není), ale není to těžké najít.
 

AlesB

Hradlař
nejsem sice skinař, ale ty světla,tabulka a ochoz nad světly mi přijde nějak špatně. Nebo se to jenom zdá a je špatně vytvořený obrázek ?
 

JANíčOK

Cestující
@ lukas matura:
Repaint 362.120-8 nájdeš po zaregistrovaní na http://www.mstsrepaints.atw.hu/
Ak by bol problém s registráciou napíš SZ. Mne sa tam nejakou "nešťastnou náhodou" podarilo zaregistrovať:D.
 

JANíčOK

Cestující
OPRAVA

OPRAVA:
vyššie uvedenú stránku je potrebné do prehliadača zadať takto: "www.mstsrepaints.atw.hu"
Asi to tu už bolo niekde spomínané, ak to tu nemáš čo robiť, môžte kľudne DELETE.
 

lukas matura

Průvodčí
AlesB napsal:
nejsem sice skinař, ale ty světla,tabulka a ochoz nad světly mi přijde nějak špatně. Nebo se to jenom zdá a je špatně vytvořený obrázek ?
Něco na tom bude.

Už mám hotové čelo.
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://sklad.obrazku.cz/obr364510_SFCAN008.bmp
A bok jsem udělal znova.
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://sklad.obrazku.cz/obr364511_SFCAN009.bmp
2. bok hotov
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://sklad.obrazku.cz/obr364559_SFCAN010.bmp
 
Naposled editoval moderátor:

Otík11

Skladník
lukas matura napsal:
AlesB napsal:
nejsem sice skinař, ale ty světla,tabulka a ochoz nad světly mi přijde nějak špatně. Nebo se to jenom zdá a je špatně vytvořený obrázek ?
Něco na tom bude.

Už mám hotové čelo.
A bok jsem udělal znova.
2. bok hotov
Tak tu bočnici s okénky bych předělal a u druhé bočnice bych pokusil vyladit odstín a jinak čelo bych eště trochu poupravil a vypadalo dobře jinak pěkný
 

Pawlik

Průvodčí
Nemohu si pomoct, ale tyto obrázky jsi dával ráno i na druhé fórum,
kde ti Hekl vytkl závažné chyby. Proč to dávaš i sem, když sám víš, že to hotové zdaleka není?!
 

heme

Posunovač
Heme si nic nemyslí :) Já jen psal, že už fotky 754 049-5 jistý skinař má. Bráním tak tomu, aby se dělala stejná lokomotiva 2x...:)
 
Nahoře