Muzika - Aktivity Dan J. mimo MSTS

Pajavlaky

Signalista
"rocková (neřku-li metalová) čest" a "duše rebela" by mi prostě na podobných "zábavových" akcích nedovolila vystupovat. Je třeba si udržet svou tvář a čest.

Poslech sis jejich hudbu? To je přece víc kýč a divadlo pro lidi než autentický "nezábavový" umění. Myslíš, že v Pržně není dost lidí, co čtou fantasy literaturu poslouchaj k tomu tyhle všemožný klony Nightwish? Ne, takovejch lidí je dneska všude dostatek a oni by byli hloupí z toho netěžit. Zvlášť, pokud se tenhle gotickej střední proud z nějakýho důvodu líbí i jim samotným.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Poslech sis jejich hudbu? To je přece víc kýč a divadlo pro lidi než autentický "nezábavový" umění.
No, Pajavlaky, nevím co je pro tebe kýč, ale beru tvůj názor, nemusí se ti líbit vše, ale podle toho, co jsi napsal, jsou vlastně všechny powermetalové kapely kýč... :) Jinak každá kepale je svým způsobem cirkus pro lidi, takže tím bych se vůbec netrápil. :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Kdy už konečně budete v Hustopečích ? :D Zase Vás na Burčákovky Město nepozvalo. :D Já se bohužel jen tak někam ven nedostanu. :D Ale hlavně, ať se daří. :D
 

Dan J.

Strojvedoucí
No, to právě záleží na pořadatelích a dohodě... Jinak nedávno jsem si na tebe vzpoměl, když jsem jel z Pardubic do Břeclavi, kde jsme hráli na motosrazu. Konečně jsem si fyzicky po dlouhé době projel trať Třebová - Brno - Břeclav a než mě kluci vyzvedli autem, tak jsem v Břeclavi stihnul projít nádraží. Jinak cesta RailJetem z Pardubic do Břeclavi? Neco obludného, totálně narvaný vlak, i když jsem měl místenku, musel jsem se dohadovat s mladýma "frantíkama" (na sedadle pro 4 jich sedělo 6), že mám rezervačku, na což reagovali, že vůbec nechápou o co go..., než jsem chytil nerva a důrazně jsem jim vysvetlil, že jsem si místenku zaplatil, tak ať laskavě zvednou pozadí, pak že se vedle mně na jedno sedadlo chtěli narvat další dva a já bych tam seděl jak sardinka, místa na nohy, nic moc a na hjzl jsem se dostal až někde za Svitavama, tak mi to trochu připomělo kultůru cestování před 20 lety. :) Na to, jak ČD dělají z rakouské jednotky bum, je ta souprava strašná. (můj názor a pocit z cesty Pardubice - Břeclav)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Při hře na dva máš Hi Hat hold navolno, jinak na dva kopce se mi hraje daleko líp, jako kdybych používla dvojšlapku, lepší odraz a lepší pocit ze hry.
 

dem

Strojvedoucí
Dan ja som išiel s RJ OBB s Prahy do Břeclavy. A povedal som si nikdy viac.......Radšej obyčajný rýchlik....Takže plne chápem. (okrem toho som išiel v piatok)
 

Bendík

Provozní technik
Dobřeeeee :D:p:D
Koukám, basák má triko "Sodom"? Kua, v té době, kde ho sehnal?! A nebo je to klasika "Home made"?
 

Dan J.

Strojvedoucí
Záměrně to nedávám do tematu něco pro zasmátí, ale nedá mi to sem nedat. Tak to švihnu sem...
tomaš mašina.jpg
 
Nahoře