Fiktivní Dvoukolejka ČSD

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Trikatel napsal:
pod jakym globalem,sound to chodi?
Já jen doplním Josefa. Trať jede téměž pod všemi globaly vycházejícími z Xtrack, nevyžaduje striktně Xtrack 3.18, jak je na stránkách uvedeno. Akorát za Global321 neručím. Ale aby to nebylo tak jednoduché, tak v různých globalech jsou navíc různé výšky silnic nad terénem, takže někdy je nutno i toto zohlednit. So se týče sound, trať nevyžaduje žádný externí sound, všechny zvuky jsou součástí tratě.
A vše zde uvedené platí pro všechny mé tratě, i pro ty, které jsou ke stažení na jiných webech.

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Tak přátelé, je tady Mezinárodní den dětí a sluší se dát hračičkům nějaký dárek. A protože nic kloudného nemám, tak jsem na svůj web nahrál aktuální beta verzi Dvoukolejky upravené pro OR. Není sice ještě zcela hotovo, chybí doladit kulisy a vyměnit ještě některé modely vegetace, nad nimiž se dělají čáry či kříže. A pak doladit dálkové pohledy, jiné zase "zamaskovat", protože OR zobrazuje krajinu poněkud jinak, než MSTS. Kolejové změny jsou na úzkorozchodce, kde jeden čtverec chybí, ale bude ve finále doplněn. A pak na aramovském konci tratě, kde také jeden čtverec chybí, a doplněn pravděpodobně nebude. Na trať jsem naposledy sáhl na konci listopadu. Pokračování prací bude nejspíš až v říjnu, kdy se nám večery prodlouží a zesychraví.

Nahoře