Hudební aktivity stavitele tratí BP (Zbynek57)

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
V létě na tvorbu do MSTS není motivace, ale za to téměř každý týden někde vystupujeme. Včera byla v Mutěnicích akce Den otevřených sklepů, tak jsme tam měli dvouhodinový koncert před jedním ze sklípků. Obecenstvo výborné, měli jsme plno.
Ale třešnička na dortu byla, že nám v obecenstvu tleskal a kynul rockový zpěvák Aleš Brichta V tom slaměném klobouku, jak si nás natáčí na telefon), který tam byl na letním relaxování. Po koncertě jsme šli posedět do sklípku a pan Aleš na mě mával, "pojď si sednout za námi" Byli tam ještě další členové kapely Arakain. Tak jsme povykládali a popili spolu vínka. Udělali jsme opravdu dojem. Hlavně Paolli, která před naším odchodem od vínka se rozloučila dvěma písničkami. Aleš mi povídal, že jsme naší hudební produkcí vzbudili jednoho dospávajícího dýdžeje, ubytovaného ve vedlejším domku, který byl v úžasu, vstal a šel si nás poslechnout. :)
mutenice1.jpg
mutenice2.jpg
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
A zatím poslední, která prošla cenzurou a mohu zveřejnit. Tato skladba je z repertoáru Evy Pilarové a poslední refrén je zazpívaný v originále.
Refrén bych si mohl pobrukovat u editoru MSTS a Openrails, když u toho trávím celé hodiny a dny, jako útěchu, že ta práce má smysl. :)
 
Nahoře