Bobina 141 pro Train Simulator

Vodičč

Začátečník
Včera večer autor "kiski" z českého RW fóra zverejnil podľa mňa podarený model lokomotívy 141 - "Bobina". Tu je originál príspevok z RW fóra:



kiski píše:

"Zdravým všetkých,

kto má záujem, nech sťahuje Bobiny z Kiskiho kuchyne...
icon_e_wink.gif

Adresa pre stiahnutie: http://uloz.to/xkVWP4o4/141-pack-zip
Heslo: bobiny"

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg

Pár screenov (autor nie som ja ale Roman):

Myslím, že je to autorov prvý model a myslím, že si zaslúži pochvalu ;)

Pekný deň praje
Vodičč.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Je fakt, že u této Bobinky, Hektora a Esa cítím v TS2016 to, že řídím masu "železa". To v MSTS jaksi nemám. Tam je to takový papírový.

Je naprosto super vidět jak se autoři čím dál rychleji učí a vydávají nové a nové věci. Chtěl bych jim za to velice poděkovat.

Jen jedna věcička by mohla být lépe - odbržďování souprav. TS2016 zřejmě nebere vůbec ohled na plnění a odvzdušňování vagónů a počítá to jen pro lokomotivu.
Snad je to jen "zanedbaný" nějaký parametr v nastavení modelu pro každý jednotlivý vagón.
 

Vodičč

Začátečník
Mne trošičku vadí, že keď zhodím výkon tak si mašina pomaličky pribrzďuje :/

Asi tak, keď riadim niečo v MSTS alebo OR tak mám pocit že pridám a idem... Tu treba lokomotívu nahodiť, kontrolovať si výkon aby mi nezhodilo HV, atď.. proste je to lepšie :) Ale zasa treba brať ohľad na vek MSTS :D
 

Dodo

Signalista
Nie každá mašinnka je aj v skutočnosti dokonalá. Viezol som sa napr minule na peršingu kde v oblúkoch nechcela ťahať pri pomerovom ťahu 6 V. :D :D lebo si mašinka myslela že sklzuje a pritom mala len nerovnomerné obrúsené kolesa :D Mne sa to páči :D ešte dodať simuláciu porúch :D
 

kiski

Skladník
Aby sa nepovedalo, že sa s Bobinami už nič nerobí ;), tak je tu zatiaľ na dlhšiu dobu posledný update, menovite V1.13. Všetky podrobnosti a zmeny oproti predchádzajúcej verzii sa dočítate na RW fóre v príslušnom topicu, tu uvediem len adresu:

http://rw.simtrains.eu/kiski/141_pack_v1.13.zip

BEZ HESLA :cool:

Odporúčam predchádzajúcu verziu odinštalovať cez Package Manager a ešte pre istotu zmazať aj adresár Kiski zo zložky Assets.
 
Nahoře