Simulace poruch pro 363 v Train Simulatoru

dem

Strojvedoucí
Každý stierač má jeden istič.....(nie každý osobitne, ale pravá a ľavá strana majú svoj istič)A keď ti odíde stierač a istič zostane nahodený, tak ti nepomôže jeho zhodenie a nahodenie v ničom.....Zase nechcel by som aby to bolo komické. Mali by to byť bežné závady prevádzky....

F

FrantaVopička

Host
Přesně tak. Nebudeme vymýšlet ptákoviny na hlavu postavené. Jen upřesním, že jističe stěračů jsou tam tři. Jeden pro levé a dva pro pravé.

Delay

Signalista
No to je jasné Milan, len ako poruchu by to spraviť šlo. Máme ističe máme stierače. nebola by to závažna vec ale tak može sa stať. Bol to iba nápad.

dem

Strojvedoucí
Porucha stierača. Rozoberme si to .....Stalo sa mi že stierač vyhadzoval istič. Bol tam skrat v obvode.....(trocha vody na motore a je to) Nepomôže ti ani svätená voda.....Ak ti odíde motor a stierač nejde, môžeš si len pískať a dať mašinu do opravy....Viac tiež nespravíš... Ak ti je nejaká iná závada, kde ti stierač nejde, ale istič drží, zase s tým nič neurobíš.......Takže závada stieračov je si myslím pasé....

F

FrantaVopička

Host
Howky - to je otázka. Udělat to lze. Ale má to smysl? Buď poruchy řešit nechci, tak je nebudu zapínat. Nebo je řešit chci, tak si to vyžeru až do konce, a když poruchu nevyřeším, tak jsem skončil. :D Já osobně se přikláním k druhé variantě. Proto bych chtěl dělat jen ty závady, které budu schopen vyřešit. Že mi cestou vykape mašina tak, že s tím nic nenadělám, je sice reálné, ale v simulátoru to mít nepotřebuju.o_O

dem - přítomnost další vody, i když svěcené, by to ještě zhoršila. :D

Delay - jako poruchu by šlo udělat téměř cokoliv. Možná by mohlo upadnout i kolo. :p

Nahoře