Lakovna Lukyn-CZ pro Openrails

ASP

Cestující
Hlásim chybu v zápise vozňa AWT_Eas _dpo.wag: WagonShape ( AWT_Eas_Eas_dpo.s )

Lukyn-CZ

Signalista
Přeji Vám do roku 2021 hodně zdraví a nějaké to štěstí, ať se Vám daří!

A aby jste nebyli smutní, že jste se letos nedočkali Vánoční nadílky z mé dílny, přinášim screen Traxxe, na kterého s můžete těšit v prvních dnech nadcházejicího roku!
HSL traxx.jpg

Tlamsa

Začátečník

Přílohy

• SFCAN099.jpg
    SFCAN099.jpg
    132.8 KB · Zobrazeno: 52

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Rozdíl mezi SV a ORTS mě právě donutil tu úpravu udělat nadvakrát. Poprvé jsem to dělal pouze na "drát" v SV, ale pánové mě to vyreklamovali, že načtené v ORTS je to pořád nad drátem. Tak jsem loko načetl a musel jim dát za pravdu. Udělal jsem reparát, tentokráte ale kontrolovaný přímo v trati se standardní výškou drátu 5,77m (používají prakticky všechny tratě). Nicméně i po takové úpravě mě to SV ukazuje obstojně. Je verze 2.2.237

RJ386.jpg

RJ386-2.jpg

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Ale proč některé modely mají správně výšku smykadla v SV i v ORTS ?
Snadná a upřímná odpověď: Mají ty smetáky nastaveny rovnou z 3D programu, takže všechny otočné body spolu bezchybně ladí.
Tady je to lámáno přes koleno sprostým hackováním v souboru modelu po dekompresi. Konečný vizuální výsledek je možná vyhovujícící, ale modelu takový zásah někde vadí.

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Snadná a upřímná odpověď: Mají ty smetáky nastaveny rovnou z 3D programu, takže všechny otočné body spolu bezchybně ladí.
Tady je to lámáno přes koleno sprostým hackováním v souboru modelu po dekompresi. Konečný vizuální výsledek je možná vyhovujícící, ale modelu takový zásah někde vadí.
Děkuji za vyčerpávající (opravdu mě vyčerpala :) ) a přesnou odpověď. :cool:

Nahoře