Skiny Jakub H.

Jakub H.

Cestující
Zdravím, po dlouhé době se vracím na fórum a s dovolením si zakládám vlákno, kde budu postupně prezentovat svoje skiny. Většinu z nich bych rád zveřejnil, takže snad se je do budoucna na co těšit.

První tu mám 750.277-6 ze svých fotek, stav odpovídající lednu 2020.
Dále tu je 750.333-7 opět z mých fotek, která odpovídá stavu v červenci 2020.
Obě nulky jsem primárně tvořil do Trainz, ale vzhledem k tomu, že se jedná o konvert modelu, který má stejné mapování jak v OR, tak i ve Trainz a RW, a tak mi přišla škoda toho nevyužít, takže se snad skiny povede zveřejnit do všech zmíněných simulátorů.
Jako poslední tu mám 771.172-4 z fotek Ondry Kulici, které mi poskytl @duuso, za což mu moc děkuji! Tento skin bude do OR a snad i RW.
Na všech třech skinech je potřeba doladit kosmetické vady a pak snad vyjedou z dep i na jiné, než moje výkony. :)

Doufám, že se bude líbit. :)
Pokud by někoho zajímalo víc, budu rád, když se přidáte na mou FB stránku, kde budu pravděpodobně více aktivní.750.277.jpg750.333 1.jpg750.333 2.jpg771.172 1.jpg771.172 2.jpg
 

Jakub H.

Cestující
Po půl roce se hlásím s novým výtvorem. Tentokrát se jedná o 742.382-5 SOKV České Budějovice, která posloužila na výzisk rámu pro 742.7. Stav skinu odpovídá květnu 2021, zhruba týden před rozložením. Autorem fotek jsem já.

Mimo jiné bych taky chtěl zmínit, že všechny skiny, co jsem zde již ukázal včetně této novinky budou veřejné, jen bohužel moje lenost vyhrává a nejsem schopen se ani po půl roce dokopat k tomu, abych opravil chyby nebo nedodělávky, které tam jsou. Každopádně dal jsem si za cíl, abych všechny čtyři mašiny dovedl do stavu ke zveřejnění nejpozději tak, aby šly do světa letos 24. prosince. Nevylučuji ani to, že bych se k tomu dokopal dřív, ale s tím, jak se znám to asi moc nehrozí.
 

Přílohy

  • 742 382 a.jpg
    742 382 a.jpg
    481.8 KB · Zobrazeno: 82
  • 742 382 b.jpg
    742 382 b.jpg
    495.9 KB · Zobrazeno: 79

Jakub H.

Cestující
Dnes se vozový park rozšířil o jeden vůz. Konkrétně o vůz Zaes ČD. Nevím jak ostatní, ale tuto epochu mám vůbec nejraději.
Fotky mi na něj poskytl Vojtěch Jirman, kterému za poskytnutí patří velké díky. Ještě je potřeba vyladit pár detailů, ale myslím, že výsledek je zatím slibný. Zveřejněn bude společně s ostatními skiny za necelý měsíc. :)

Zároveň chci ještě říci, že pokud by někdo měl nafocený jakýkoliv vůz s logy ČD, ať neváhá a napíše mi do SZ, velmi rád zpracuji i další vozy této epochy. Jak je možno předpokládat, v současné době se již moc nákladních vozů s logy ČD nikde nevyskytuje, drtivá většina těchto správek již byla sešrotována. Mně samotnému se podařilo nafotit jen pár vozů z této epochy a posledních pár, co stále unikají kovošrotům mám vytipováno.
 

Přílohy

  • CD Zaes b.jpg
    CD Zaes b.jpg
    441.8 KB · Zobrazeno: 59
  • CD Zaes a.jpg
    CD Zaes a.jpg
    439.1 KB · Zobrazeno: 57

Jakub H.

Cestující
Po nějaké době se vracím s novým skinem.
Opět se jedná o Čmeláka a to sice průmyslovou T669.1509. Fotky mi poskytl @duuso, kterému za poskytnutí moc děkuji. :)

Mimo jiné také vznikla na konci roku 2021 742.185-2 z mých fotek.

Co se týče neustále slibovaného zveřejnění skinů. Čmeláci půjdou ven co nejdříve to půjde, snad to vyjde do konce února, u zbytku se ještě uvidí, každopádně Kocouři by mohli také brzy.
 

Přílohy

  • 771 509 a.jpg
    771 509 a.jpg
    439.5 KB · Zobrazeno: 0
  • 771 509 b.jpg
    771 509 b.jpg
    347.1 KB · Zobrazeno: 0
  • 742 185.jpg
    742 185.jpg
    528.7 KB · Zobrazeno: 0

jagg

Pokladník
Nějaké ČD nákladní vozy nafocené mám... Ten kotlik budeš vyndávat, nebo je určen na privátní výměny?
 

Jakub H.

Cestující
Nějaké ČD nákladní vozy nafocené mám... Ten kotlik budeš vyndávat, nebo je určen na privátní výměny?
Vše, co zde ukážu dříve nebo později chci zveřejnit, nemám rád takový soukromý výměny. Nejhorší je moje lenost, každopádně chci udělat vše pro to, aby všechno bylo venku.
 

Jakub H.

Cestující
No, nedalo mi to a musel jsem udělat dalšího zástupce mé oblíbené řady.
Tentokrát se jedná o 771.170-8 patřící ODOSu, resp. v současné době ODC.
Fotky mi na něj opět poskytl @duuso, kterému opět a zas moc děkuji. :)
Jediná věc, se kterou nic nezmůžu je to, že ve skutečnosti má trochu odlišné zábradlí, ale to nějak zkousnu.

Nyní už se budu plně koncentrovat na to, abych na 101% všechny tři 771 dodělal a KONEČNĚ mohly ven. Už je mi to blbý zde furt ukazovat nové skiny a stažení jen slibovat.

A ještě chci zmínit, že pokud tu někdo má nafocenou jakoukoliv 770/771, tak se toho rád ujmu.
 

Přílohy

  • 771 170 a.jpg
    771 170 a.jpg
    444.7 KB · Zobrazeno: 0
  • 771 170 b.jpg
    771 170 b.jpg
    361.8 KB · Zobrazeno: 0

Jakub H.

Cestující
Opět a zas, další novinka, už to možná začíná být otravné. :D
Tentokrát jsem měl obrovské štěstí a do rukou se mi dostaly alespoň pro mě velmi cenné fotky, a to sice na stroj 742.083-9 v "bohumínském" laku.
Výsledek můžete opět posoudit sami. :)
Pokud si někdo pozorný všimne, tak ano, na boudě nesedí alfa, ačkoliv jsem ji měnil, bohužel jsem si toho všiml pozdě na to, aby se mi chtělo ji ještě opravit a jet znovu, takže oprava proběhla až následně. Mimo to jsou tam ještě jiné drobnosti na dodělání.
A ano, veřejný bude, jen se bude muset Jakub dokopat... :D
 

Přílohy

  • 742 083 a.jpg
    742 083 a.jpg
    422.4 KB · Zobrazeno: 0
  • 742 083 b.jpg
    742 083 b.jpg
    399.9 KB · Zobrazeno: 0

Jakub H.

Cestující
Je mi až blbý zde ukazovat další nový skin, když zde neustále slibuji zveřejnění čmeláků.
Každopádně řada 742 se opět rozrostla o další kousek. Tentokrát o 742.156-3. Sice již do MSTS existuje, ale remake na lepší model snad neuškodil. :)
 

Přílohy

  • 742 156 a.jpg
    742 156 a.jpg
    456.7 KB · Zobrazeno: 0
  • 742 156 b.jpg
    742 156 b.jpg
    584.5 KB · Zobrazeno: 0

duuso

Pomocník strojvedoucího
Je mi až blbý zde ukazovat další nový skin, když zde neustále slibuji zveřejnění čmeláků.
Každopádně řada 742 se opět rozrostla o další kousek. Tentokrát o 742.156-3. Sice již do MSTS existuje, ale remake na lepší model snad neuškodil. :)
No počkaj...742 156 som videl tento týždeň vo Vajnoroch v šturci pod diaľnicou a v iných farbách, jazdí u Retracku toto bude asi verzia staršieho dáta alebo som si pomýlil číslo ?
 

Jakub H.

Cestující
No počkaj...742 156 som videl tento týždeň vo Vajnoroch v šturci pod diaľnicou a v iných farbách, jazdí u Retracku toto bude asi verzia staršieho dáta alebo som si pomýlil číslo ?
Je to tak, tohle je verze z roku 2007. Teď je po opravě, v jiném kabátu a soukromníka.
 

Jakub H.

Cestující
No, nedalo mi to. :D
Tak k 093 bude hezky do dvojčlenu 742.254-6, tak jako za starých časů. :) Defacto stejně jako 156 remake.
Přísahám, že teď si dám oraz, nic nového nezačnu a zaměřím se na dodělání všech 742. :)
 

Přílohy

  • 742 254 a.jpg
    742 254 a.jpg
    407.5 KB · Zobrazeno: 0
  • 742 254 b.jpg
    742 254 b.jpg
    356.2 KB · Zobrazeno: 0

C3rv

Pokladník
No, nedalo mi to. :D
Tak k 093 bude hezky do dvojčlenu 742.254-6, tak jako za starých časů. :) Defacto stejně jako 156 remake.
Přísahám, že teď si dám oraz, nic nového nezačnu a zaměřím se na dodělání všech 742. :)
Kubo musím říct že je to pěkná práce ;)
 
Nahoře