Skiny Jakub H.

Jakub62

Začátečník
Zdravím, po dlouhé době se vracím na fórum a s dovolením si zakládám vlákno, kde budu postupně prezentovat svoje skiny. Většinu z nich bych rád zveřejnil, takže snad se je do budoucna na co těšit.

První tu mám 750.277-6 ze svých fotek, stav odpovídající lednu 2020.
Dále tu je 750.333-7 opět z mých fotek, která odpovídá stavu v červenci 2020.
Obě nulky jsem primárně tvořil do Trainz, ale vzhledem k tomu, že se jedná o konvert modelu, který má stejné mapování jak v OR, tak i ve Trainz a RW, a tak mi přišla škoda toho nevyužít, takže se snad skiny povede zveřejnit do všech zmíněných simulátorů.
Jako poslední tu mám 771.172-4 z fotek Ondry Kulici, které mi poskytl @duuso, za což mu moc děkuji! Tento skin bude do OR a snad i RW.
Na všech třech skinech je potřeba doladit kosmetické vady a pak snad vyjedou z dep i na jiné, než moje výkony. :)

Doufám, že se bude líbit. :)
Pokud by někoho zajímalo víc, budu rád, když se přidáte na mou FB stránku, kde budu pravděpodobně více aktivní.750.277.jpg750.333 1.jpg750.333 2.jpg771.172 1.jpg771.172 2.jpg

Jakub62

Začátečník
Po půl roce se hlásím s novým výtvorem. Tentokrát se jedná o 742.382-5 SOKV České Budějovice, která posloužila na výzisk rámu pro 742.7. Stav skinu odpovídá květnu 2021, zhruba týden před rozložením. Autorem fotek jsem já.

Mimo jiné bych taky chtěl zmínit, že všechny skiny, co jsem zde již ukázal včetně této novinky budou veřejné, jen bohužel moje lenost vyhrává a nejsem schopen se ani po půl roce dokopat k tomu, abych opravil chyby nebo nedodělávky, které tam jsou. Každopádně dal jsem si za cíl, abych všechny čtyři mašiny dovedl do stavu ke zveřejnění nejpozději tak, aby šly do světa letos 24. prosince. Nevylučuji ani to, že bych se k tomu dokopal dřív, ale s tím, jak se znám to asi moc nehrozí.

Přílohy

• 742 382 a.jpg
    742 382 a.jpg
    481.8 KB · Zobrazeno: 82
  • 742 382 b.jpg
    742 382 b.jpg
    495.9 KB · Zobrazeno: 79

Jakub62

Začátečník
Dnes se vozový park rozšířil o jeden vůz. Konkrétně o vůz Zaes ČD. Nevím jak ostatní, ale tuto epochu mám vůbec nejraději.
Fotky mi na něj poskytl Vojtěch Jirman, kterému za poskytnutí patří velké díky. Ještě je potřeba vyladit pár detailů, ale myslím, že výsledek je zatím slibný. Zveřejněn bude společně s ostatními skiny za necelý měsíc. :)

Zároveň chci ještě říci, že pokud by někdo měl nafocený jakýkoliv vůz s logy ČD, ať neváhá a napíše mi do SZ, velmi rád zpracuji i další vozy této epochy. Jak je možno předpokládat, v současné době se již moc nákladních vozů s logy ČD nikde nevyskytuje, drtivá většina těchto správek již byla sešrotována. Mně samotnému se podařilo nafotit jen pár vozů z této epochy a posledních pár, co stále unikají kovošrotům mám vytipováno.

Přílohy

• CD Zaes b.jpg
    CD Zaes b.jpg
    441.8 KB · Zobrazeno: 59
  • CD Zaes a.jpg
    CD Zaes a.jpg
    439.1 KB · Zobrazeno: 57
Nahoře