Miznúca krajina

SCH29

Začátečník
Dobrý deň. Mám taký problém v Open Rails. Neviem prečo ale keď si proste idem na vlaku tak mi po krátkej dobe začnú miznúť koľaje, potom okolie krajiny a nakoniec celá krajina. Skúšal som preinštalovať trať no stále, aj Open Rails no tak isto. Open Rails používam dlho no tento problém nastal teraz.
 

Fana Staněk

Provozní technik
Pokud děláš reinstalaci. Po odinstalování musíš smazat záznamy v registrech. Jinak po nové instalaci se objeví opět již nastavené parametry. A můžeš to tak dělat pořád dokola. Na to nezapomeň.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Po odinstalování musíš smazat záznamy v registrech.
Asi máš pravdu, protože když reinstaluji. (něco jsem řešil ve verzích 1.4 a 1.51), tak mi nastavení zůstalo jak jsem měl, za co jsem tedy spíš rád. Ale i tak jsem vždy čistil registry CCleanerem. Pokud mám nějakou chybu, že mi něco mizí, tak na 99% není příčina v nové instalaci OR. Spíš by si měl člověk vzpomenout, co dělal od poslední verze, kdy to ještě fungovalo. Nebo vyzkoušet jinou trať a pokud funguje, tak opravdu nastal jen místní problém u dané trati.
Ale pokud zde nedáte obrázky, co se vlastně děje, tak těžko poradit.
 

SCH29

Začátečník
Takže tento problem je u všetkých traťach no nie taký ako u trati 191-193 pri ktorej sa mi len objaví kranina a hneď o 5m zmizne. Nie je to počitačom určite lebo počitač mám taký istý ako som mal predtým no predtým mi to nerobili
 
Nahoře