Nabídka textur na skinování

Cmelak Vlad

Začátečník
Dobrý den, sháním texturové fotky dieselových lokomotiv cmelak T770 a T771? Byl bych vděčný, kdyby se někdo podělil o fotografie těchto lokomotiv
 

JohnRailman

Cestující
Všechno záleží na tom jaká je tam použitá točna pokud je tam klasická A1t27mTurntables.s tak to problém není ale pokud je tam ta (nevím jestli Pikku, Miran nebo Vrbam ) neboli A1t27mTocna_anim ta i po doplnění patřičného krokování se chová nekorektně.
Robo Chalčák ma osadenu animovanu tocnu a vse fungovalo.
 

MirekM

Začátečník
Nemá někdo fotografie bočních pohledů na lokomotivy Budamar 383 218 a 383 219 v novém barevném schématu s motivy mostů ve vysokém rozlišení pro výrobu obtisků na modely ?
 

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Zdravím
a děkuji C3rv za snímek vozu TSSC Faccs 882. Zrovna dnes mi v depu na stole přistála ulomená dveřní klika ze stroje 742 724-8 a tak bylo třeba zahájit vyšetřování kdy, kde a jak se mohla "sama" ulomit. Takže termín kdy ještě pobývala na svém místě zhruba máme. ;)

Ať se další focení čehokoli daří.

David
 

okoun

Posunovač
Zdravím, hledám nějaké fotky použitelné na textury pro vozy: BDhmsee448, BDhmsee451, BDbmsee447. Kdyby někdo měl a byl ochotný se podělit, budu moc rád, děkuji. A pokud by měl někdo nafocené vozy Bmx, budu úplně nejšťastnější. :)
 
Nahoře