Skiny Ricar

xxx lokomotivy cz

Začátečník
Dobrý den.
Já bych se chtěl zeptat jestli jsem tak pozadu a skiny už dávno vyšly nebo se teprve čeká na jejich zveřejnění, popřípadě jestli bych mohl od Vás dostat na krásného žabáka odkaz? Předem děkuji za odpověď!
 

RicarCZ

Pokladník
Dobrý den.
Já bych se chtěl zeptat jestli jsem tak pozadu a skiny už dávno vyšly nebo se teprve čeká na jejich zveřejnění, popřípadě jestli bych mohl od Vás dostat na krásného žabáka odkaz? Předem děkuji za odpověď!
Bohužel zatím veřejné nejsou, Miranovi byli odeslány už před několika měsíci a pořád nic. Když tak se ho můžeš zkusit zeptat.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak ty jsou fakt luxusní, to mi nějak uniklo, jinak já dávám dohromady opravu engů pro OR, díky Bobovi57 se dá konečně s Žabotlamem v OR jezdit, jinak tam skákala neustále záchranná brzda a souprava vyskakovala z výkonu, teď jednotky jedou bez sebemenších problémů, takže já opravím všechny engy, i z TBP a pošlu pak Miranovi opravu.
Dan
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Taky hezké vánoce a jeden dotaz, jak koukám, tak se objevily "Žáby" se stejnými čísly již kdysi vydanými, tak ten dotaz, nebijou se? Nebo mám staré nejprv smazat?
Dan
 

RicarCZ

Pokladník
Ahoj.
Taky hezké vánoce a jeden dotaz, jak koukám, tak se objevily "Žáby" se stejnými čísly již kdysi vydanými, tak ten dotaz, nebijou se? Nebo mám staré nejprv smazat?
Dan
Ty staré můžeš radši smazat, byly dost nekvalitní, sám už je ve svém trainsetu nemám.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jo, dík a ještě jedno, máš tam verzi OR a MSTS? Ty nedáváš soubory do modelu do podsložky Openrails? A ještě jedno, s Bobem jsme vychytávali jednu věc, mazala se nouzová brzda při překročení a monitoring po překročení rychlosti v engu, kde jinak žába padala nesmyslně v OR z výkonu. To tam máš pdchycené? Finišuju na aktivitě Žabotlam, turnus v roce 2006, skoro 8 hodin jízdy a tak budu asi měnit i vozidla. :)
 
Nahoře