záchranná brzda - vypnutí

dem

Strojvedoucí
No Zdendaki pokračuj. Radi si pozrieme čo s teba vylezie....., lebo začiatok je už teraz úchvatný.
 

Zdendaki

Začátečník
Prosím kde v nastavení?
Díky.
No Zdendaki pokračuj. Radi si pozrieme čo s teba vylezie....., lebo začiatok je už teraz úchvatný.

Pepan z Bíliny: Musíte odškrtnout tlačítko "Speed control" na záložce "Obecné" v nastavení OR. Popřípadě lze také úplně vypnout živák.
dem: Co třeba místo arogantních poznámek poradit? Musíš totiž odškrtnout checkbox "Speed control" v nastavení.
 

dem

Strojvedoucí
Ty si ju predstavuješ arogantne , tak ti znie arogantne. Ja som sa na tom celkom dobre zabával.....A obávam sa, že toto je len polovičaté riešenie. Aj keď netvrdím, že tentoraz môžeš mať výnimočne pravdu.
 

Pepan z Bíliny

Cestující
Pepan z Bíliny: Musíte odškrtnout tlačítko "Speed control" na záložce "Obecné" v nastavení OR. Popřípadě lze také úplně vypnout živák.
dem: Co třeba místo arogantních poznámek poradit? Musíš totiž odškrtnout checkbox "Speed control" v nastavení.
Díkec, funguje.
 

pepeQ-2

Posunovač
Já jsem si u svých oblíbených tramvají v souborech typu *.eng odstranil celý odstavec OverspeedMonitor a je klid a pohoda.
Mohu to "valit" s dvojicí T3 na mostecko-litvínovské rychlodráze rychlostí 95 km/hod jako za mlada .... :)
V OR Nastavení/Obecné mám jak živák tak i Speed control neaktivní - pro případ, že by OR chtěl nahradit chybějící funkci v eng souborech.
 
Nahoře