Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
Tak tenhle výraz bych zrovna dneska na internetu nepoužíval!Čouda napsal:... Kterej xxxxxxx tohle vymyslel ....
Tom Kanka napsal:Tak tenhle výraz bych zrovna dneska na internetu nepoužíval!![]()
Nemusíš, napíš Davidovi Hájkovi, má perfektne nafotené nočné budíky na dízle.Čouda napsal:...Ještě musím nafotit ty noční budíky aby byly i noční verze.
Fotky sú tu: http://forum.msts.cz/subdom/forum/index.php?threads/631&page=16duuso napsal:Nemusíš, napíš Davidovi Hájkovi, má perfektne nafotené nočné budíky na dízle.Čouda napsal:...Ještě musím nafotit ty noční budíky aby byly i noční verze.
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://sklad.obrazku.cz/obr360514_DSC3101.jpgČouda napsal:Nazdar rajčák má polohy + j - 0 - b + tak nějak zhruba. Edb je zablokovaná, tam ten rajčák ani nedáš, takže v reálu se s tím jede tak, že z 0 dáš rajčák do + navyšuje se ti poměrný tah, v poloze J udržuje, v poloze - snižuje, v 0 sjede mašina do nuly. Čuli smysl má animovat pouze polohu J, která odpovídá hodnotě 1= výkonu. Takhle bych to udělal já a pravděpodobně budu dělat. Kdybys potřeboval fotky displeje, tak ti pošlu.
Heme: Taky si mohl zapnout baterky kdyžs to fotil kuli displeji. To potom naběhne systém a rozsvítí se displej.
Zase zrada, správně má být 1% výkonu