Něco pro zasmání

Vždy je důležité vědět, co chtít.:D
Ale toto mi silně připomíná naší zlatou mládež v naší škole.
"Pane učiteli, já nutně potřebuju z angličtiny na vysvědčení dvojku."
"A proč,Veroniko?"
"Protože tam, kam chci jít berou bez přijímaček,pokud budu mít pěkné vysvědčení."

Dívenka měla smůlu, mohla být ráda za trojku a nakonec dostala 4 z matematiky a chemie.
Ale jinak si šla teda dosti hrdě a tvrdě za svým.
 
Mirku, u nás to tak vidím i z pohledu žáka a to ještě u těch, co si z celého roku nic nepamatují a to 4-5 ještě odněkud opsali...
 
Jednoduše - ono to vypadá, že to je trať od Modřan směrem nahoru na Levského na Kamýk. Hned nad Sofijským kříží silnici, a je tam chvilku trať vyplněná panelem - tak asi blbě uhnul či co a bylo to....ale že nezastavil, když musel hned poznat, že jede po pražcích, to se divím.....podle fotky je to foceno asi tak o 200 metrů výše.
 
Anežka :"Tatinku,co laje za pisničku ?"
Taťka :"To je písnička Mám jednu ruku dlouhou a hraje ji kapela Buty."
Anežka :"Kakula z dupy ??? "

;)

David
 
Back
Nahoře