Jednoduše - ono to vypadá, že to je trať od Modřan směrem nahoru na Levského na Kamýk. Hned nad Sofijským kříží silnici, a je tam chvilku trať vyplněná panelem - tak asi blbě uhnul či co a bylo to....ale že nezastavil, když musel hned poznat, že jede po pražcích, to se divím.....podle fotky je to foceno asi tak o 200 metrů výše.