Něco pro zasmání

U nás v BA sa kvôli tomuto skáče do Dunaja. Hlavne pod starým mostom sú pekné víry, nebyť hrádze v Gabčíkove vylovia vás až niekde medzi Komárnom a Budapešťou.
O tom svedčí aj jeden fúzatý vtip:

Prihovára sa policajt nešťatníkovi, ktorý sa chystá skočiť z mosta. Prečo chcete skákať? Váš problém sa predsa dá riešiť aj ináč, bez nepríjemností. Pozrie sa na to takto: Vy skočíte do vody, ja budem musieť skočiť za vami a vytiahnuť vás z vody. Je škaredo, sychravo, prechladneme, pretože celí mokrí budeme musieť ísť spolu na policajnú strážnicu a spísať o tom zápisnicu. Budem musieť zbytočne úradovať, zbytočne obaja nachadneme a môžeme dostať aj zápal pľúc. povedzte, prečo chcete skákať do Dunaja a robiť ľuďom problémy? ak už chcete spáchať samovraždu, choďte pekne domov a tam sa v kľude obeste.
 
Je to rubrika pro zasmání, dál už to komentovat nebudu, ale opět se potvrdilo, že Martens mé pokusy o vtip vždy bere doslovně a nikdy si neodpustí svůj názor ventilovat ostatním. Hold musím ho už brát takového jaký je. Ale už dlouho byl od těchto duelů klid. :D
 
Jo jo Zbyňku, mnohem líp bys udělal, kdybys to nekomentoval už na začátku a mohl být klid :D ... no ale jestli mne tohle taky čeká po 50, tak si půjdu radši skočit taky pod vlak :D
 
Ale jinak Zbyňdo, jak jsem psal -byl to od Tebe hooodně ubohý pokus o vtip....občas nevíš, kde je ta hranice, kdy vtip přestane být vtipem ..... ale jsi Hlava, tak asi víš vše :D
 
Pod vlak neskač. Nikdy nevíš, co bude po životě a abys to jako sebevrah neměl ještě horší. Přece víš, že je tohle v pravidlech zakázané.
Vlastně asi jsem to psát neměl, protože to opět vezměš vážně a budeš to zde detailně pitvat. :D
 
Dievča hovorí otcovi:
Oci, jeden chlapec v škole mi povedal niečo, čomu som nerozumela...
Povedal, že mám pekné čelné sklo, prekrásny kufor, super karosériu a moje nárazníky sú bezchybné.

Otec na to:
Povedz mu, že si ešte v záruke a že ak sa opováži zdvihnúť kapotu, aby skontroloval hladinu oleja, tak mu urvem výfuk!!!!! :D:D:D
 
Ve zprávách říkali, aby každý, kdo v tomhle počasí někam cestuje, měl s sebou řetězy, lopatu, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku, hever a náhradní kolo...

...... no, vypadal jsem ráno ve vlaku jak idiot ...
 
Další vtip:
Chlápek ve vlaku se ptá průvodčího, kdy ten vlak staví v Libni. "Pane, tohle je expres, ten v Libni nestaví."
"Vy si děláte legraci, ne? Já nutné musím vystoupit v Libni!"
"Je mi líto, pane, ale tenhle vlak tam nestaví."
"Musí přece být nějaká možnost."
"No, jedna by byla. Můžu říct strojvedoucímu, aby zpomalil, a já vás podržím nad nástupištěm a dostanu dolů."
... "To zní šíleně. Bude to fungovat?"
"No, stojí to za pokus."
Vlak tedy vjíždí do nádraží, průvodčí drží chlapa za sako ve vzduchu. Chlápek ve vzduchu utíká. Průvodčí jej pomalu spouští níž, až se chlapovy nohy dotknou nástupiště. Kmitají s neuvěřitelnou rychlostí. Průvodčí jej pouští, chlap pomalu ztrácí na rychlosti. Už to není sprint, ale normální svižný běh.
Když chlapa míjí konec vlaku, z posledních dveří se někdo vykloní, popadne jej za límec, vtáhne do vlaku a povídá:
"Chlape, máte štěstí, že jsem tu zrovna stál. Tenhle vlak tady totiž vůbec nestaví."
 
David Hájek napsal:
Nicméně,viník je jasný.

Pěkné, mám taky jeden úspěch, fronta u přepážky dlouhá jek týden před výplatou a do odjezdu pár minut, takže naskočení do vlaku pan průvodčí si nenechal říci, jízda 8km za 46Ká. Pak ještě jeden úspěch kde je také viník jasný, návrat z posledního Bohumína, WRmz ve vlaku EC Praha a přestup v Praze na jih, kde ve vlaku byla 2.třída na stojáka, v první prázdno, dolu už bych to nestihl a k ČD Net nejde dokoupit jednička, tak mi to dejte s přirážkou paní průvodčí, "aáááno milý pane" :D
a47e2df3075fc00789d21bef61c800d5.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
Naopak, já bych je obnovil a to co nejdříve, myslím, že bude více uživatelů za! :D
 
Byl tu jeden příspěvek, který mě hodně pobavil, bohužel autor to asi myslel vážně. Příspěvek jsem smazal, pak mě napadlo, že by se dobře vyjímal zde, tak jsem ho ještě rychle printscreanul, a přináším vám ho zde. Snad se dobře pobavíte, tak jako já :D.

2e66bc22df1c6863ef82ffab12437029.png
 
Naposled editoval moderátor:
Back
Nahoře