Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
Dnes jsem jel vlakem poprvé v novém grafikonu a nějak mi nepřipadá, že by hlášení byla zkrácená. Naopak, je to až protivné, že u každého osobního vlaku je zdůrazněno, že se jedná o společnost ČD. Chápu vlaky Leo a Jančurovky, ale na každé lokálce, kde jiný dopravce nejezdí ? Naopak, současná hlášení na nádražích se hodně přiblížila tomu vtipnému od Pavlíka. Člověk se do té dlouhé pohádky tolik zaposlouchá, až mu vlak ujede, jak píše Javim. Ještě že v MSTS máme zachovaná hlášení bez těchto opičáren.zbynda napsal:Tak po tomto se nedívím, že SŽDC chce zkártit hlášení ve stanicích![]()