Tak,to zas mám taky usměvavou historku.
Minulej tejden, když jsem zase šlapal,(někteří ví jak), tak jsem najednou viděl, jak na nástupišti leží borec. Než jsem k němu došel, tak přijela hlídka státní policie. Zjistili jsme, že maník je opilej jak zákon káže, ale není stavu postavit se na své končetiny. Na to mu příslušník pravil. "Pane nevstávejte, ale pomalu se odplazte zde do výklenku, před čímž přikázal dvěma asi patnáctiletým děvám, "vykliďte tento prostor". Žel bohu, borcovi se to nedařilo, tak příslušník odjel, na čež přijela hlídka městské policie a ta to vzala do svých rukou. Dala mu asi pětkrát dejchnout (nedařilo se) a když nadejchal, (bylo asi 7.45), 3.75 promile, tak zavolali záchranku, (nedej bůh, aby ju potřeboval ňákej infarkt), nechali si potvrdit protokol a valili s ním do Kromcu.
Včera, se mě zlil bezdomovec tak na roli, že když jsem ho nemohl asi hodinu vzbudit, a po zavolání městské hlídky, následně s rychlou,(doufám opět, že nikdo nedostal v tu dobu infarkt), byl opět s 3.50 promilemi odvezen do Kromclu.
A věřte mi, tak to den za dnem. V pondělí mám poslední směnu, (bohu díky)!
Mirek