Používáte zastaralý prohlížeč. Ten nemusí zobrazovat tuto nebo jiné webové stránky správně. Měl(a) byste si jej zaktualizovat nebo použít alternativní prohlížeč.
Pendolino je šrot v modernom prevedení. Rozprával som sa o tom aj s ostatnými rušňovodičmi čo k nám zachádzajú do Bratislavy na slávnom Prndoline a nejak si to nepochvaľujú. Nehovoriac o tom aké straty ma mesačne a ročne ČD na tom.
p.s Pre zarytých vyznavačov Pendolina odporúčam ignorovať tento príspevok. Aj tak nehrozí, aby ste prijali akékoľvek rozumné argumenty.
To môžem potvrdiť aj ja. Rozprával som sa s dvoma českými rušnovodičmi a potvrdili mi, že jazdu pendolinom priam neznášajú. Povedali, že ak by bola na výber jazda pendolinom alebo našou 350-tkou, jednoznačne berú gorilu.