Něco pro zasmání

S Flaškama, které se neroznily by se dala zahrát taková stará úžasná hra.. jmenuje se ''Zrujnujem obchod vrácením flašek'' :D:D
 
Niečo z "červených" stránok - čítajte odspodu :D:

e055f119ab5052f45018a27f1c947676.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
Pendolino je šrot v modernom prevedení. Rozprával som sa o tom aj s ostatnými rušňovodičmi čo k nám zachádzajú do Bratislavy na slávnom Prndoline a nejak si to nepochvaľujú. Nehovoriac o tom aké straty ma mesačne a ročne ČD na tom.

p.s Pre zarytých vyznavačov Pendolina odporúčam ignorovať tento príspevok. Aj tak nehrozí, aby ste prijali akékoľvek rozumné argumenty.
 
To môžem potvrdiť aj ja. Rozprával som sa s dvoma českými rušnovodičmi a potvrdili mi, že jazdu pendolinom priam neznášajú. Povedali, že ak by bola na výber jazda pendolinom alebo našou 350-tkou, jednoznačne berú gorilu.
 
Vždyť pendolino je muzejní kousek. Verze je z doby, když už byla nová generace, jak design tak i hardware.
 
Tak tu sa staviteľ s prechodmi sklonov moc nehral:)
bed3ed6ff1e8baa77cae1bad91150eb1.jpg
 
Naposled editoval moderátor:
Ty kolejnice před loko mají také zajímavý tvar.

Jinak ty vlny to je jak brzdící protisvahy.



Fotka je dobrá, aspoň před spaním nemusím počítat ovečky, teď to budou vagony. :cool:
 
Back
Nahoře