CZSK verze 2.0

  • Tvůrce vlákna Tvůrce vlákna Icik
  • Datum začátku Datum začátku
Ahojte. Neviem, kde sa to správne opýtať, nenašiel som k tomu nič na fóre... ale rád som používal pohľad 5 z okna vozňa s označením B výklon a prestalo to fungovať. Je to niečo, čo ovplyvňuje OR a nevie to robiť alebo je nejaká klávesová skratka, ako sa prepnúť z kupé do okna alebo bol ten vozeň nejako upravený pre potreby ORCZ a mám si ho niekde stiahnuť alebo to nikto nepoužíva a nechýba?
 
Spíš byla ta funkce při opravě wagu pro ORCZ zrušena. Já při opravách nechávam pouze int cestujících a to ne vždy, jen když je hezky zpracován. Těch kontrol při opravách je tolik, že tyhle pohledy považuji za podřadné. Fíra sedí v mašině.
 
Ale pokud je na světě ta funkce "návozu fíry" AI vlakem... :) Něco takového se nedávno pro ORCZ vytvářelo, ne? ;)
Ale aktivitář ví, o který vlak jde a klasický int je u určitých vozů zachován, tak použije vůz, co jej má. V případě výklonu z okna by čuměl třeba v zimě ven a větral vůz. :-)
 
Back
Nahoře