Nákladní vozy od Pikka

Pikku

Vlakvedoucí
Vážení přátelé, čekal jsem sedm let, jestli někdo předělá jedny z prvních modelů, které jsem zveřejnil. Protože jsem se dočkal jen částečně (díky výborným kebarkovým Falls) nelenil jsem a svoje modely po sedmi letech trochu vytunil, aby k něčemu vypadaly i dnes. Zda se mi to povedlo můžete posoudit sami po downloadu na známých stránkách. Nějaké screeny na ukázku jsou zde:

5e9843154ceac650c8c6efc5042a1308.jpg

32102e992b600d69e41c00cb4da84377.jpg

Více samozřejmě v readme.

Naposled editoval moderátor:

Pikku

Vlakvedoucí
Aby bylo něco ke stažení i pro fanoušky starých dobrých časů, je tu sada prvorepublikových cisteren na přepravu olejů, benzinů nebo kyselin. Doufám, že se jim na vašich virtuálních kolejištích bude dařit :) Všechny vozy jsou volně vytvořeny podle skutečných vzorů. Na ukázku dva screeny, jeden z Kolínské rafinerie a jeden z Bělské továrny na papírovou lepenku ;)

d11f70447144bd8c9ce383d04ccf85df.jpg

1ae0757b560153dd92c79640c45843bb.jpg

Naposled editoval moderátor:

Pikku

Vlakvedoucí
Pawlik napsal:
Ta je nádherná. Originál stojí v Lužné, nemýlím-li se?
Ano, originál KRP stojí v Lužné. Ještě mě láká ta starší kralupská, která je v museu rovněž. No, snad někdy příště :)

Pikku

Vlakvedoucí
Díky Petrovi Markovi z TRSka máte možnost projet se (i v MsTS) s vozy Faccs firmy Transportservis Beroun. Jedná se o repainty, tak laskavě doplňte obsah nového balíčku do stávajícího adresáře, jinak se nesvezete. Vzhledem k tomu, že MsTS již delší dobu nevlastním jsem vozy nezkoušl ve hře, ale pokud jsem někde neudělal chybu při klonování souborů tak by nemělo dojít k nějakým závažnějším komplikacím. Petr si pro vás připravil i nějaké repainty Fallsů, ale to ještě chvilku počká. Vozy Faccs jsou ke stažení jako obvykle, tam kde ostatní nejlepší a kvalitní addony pro železniční simulátory.
MsTS_TBvagFaccs_2020_01_02.jpg

To jsou Hostivice? Od Matesa přece máme originál model nádražní budovy. Já jej všude používám, ale musel jsem na texturách vyretušovat název Hostivice.

Pikku

Vlakvedoucí
Kdo by měl problémy s místem na disku, může si stáhnout komprimované modely Faccs. (Updatovaný stejnojmenný balíček na stejném místě.) Nějak jsem na to původně zapomněl.

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Když došly hodiny, střídalo se kdekoliv: „Dál nejedu”.
Trasa Vn: Kadaň (dnes Kadaň-Prunéřov) - Odb. Dubina - Březno u Ch. - Žatec - Lužná u Rakovníka - Kladno(střídání) - Hostivice(úvrať) - Rudná u Prahy(úvrať) - Nučice - Hořelice(předávka vlečkaři)
Víc už nemusím dodávat.

V Hostivici střídají čety dnešního dopravce SD-KD.

Nahoře