Open Rails - galerie obrázků a videí

Dan J.

Strojvedoucí
Tak malá ukázka z tratě 244 a osobáku z roku 1989 Brno - Hrušovany nad Jevišovkou a zpět: Zbyňku, klobouk dolů, to je fakt pecka. Až vyjde veřejně aktualizace, mají se fanoušci vlaků na co těšit.

Os14524_001.jpgOs14524_002.jpgOs14524_003.jpgOs14524_004.jpgOs14524_005.jpgOs14524_006.jpgOs14524_007.jpgOs14524_008.jpgOs14524_009.jpgOs14524_010.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Dane, ty máš pořád ten starý texture pack. Stáhni si nový. Takhle máš rozmazaný terén a světlé, rezavé koleje, které se Zbyňkovi tolik hnusily.
Díky staženo. Doufám, že to nebudu muset jet znova. Mým uloženo, ale doufám, že se mi nestane v Brně co předtím. Ten vlak fakt podruhé nasazený nebyl, Takže něco po Load... :)

Meda

Posunovač
Zdravím
a nedá mi to, abych nereagoval na výše zveřejněná fota ze hry. Mé stařecké oči si u některých nejsou jisté, zda jde o hru nebo reálný provoz. Velký obdiv a díky všem tvůrcům jak tratě, tak i objektů, vozidel i aktivit. Hluboce smekám ..........

Dan J.

Strojvedoucí
Funguje, ale pochybui, že v roce 1989 tam byla, možná právě v tom Brně až Brně Horní Heršpice, ale pak už asi na trati směr Jihlava a pak do odbočky směr Krumlov a Hrušovany, o tom silně pochybuji. :)

Dan J.

Strojvedoucí
Malá ochutnávka z chystané aktivity na trati BP pro ORCZ. Os 14524 Brno hl.n. - Hrušovany nad Jevišovkou, Os 14525 zpět do Brna.
Ukázka v úseku Moravské Bránice - Hrušovany nad Jevišovkou:

Iciku, prosím tě, koukni, co dělá ten automatický výstup a nástup cestujících. To jsem ti právě psal u aktivity s Kredencem. Naštěstí zde nemá souprava animované dveře a tak se po píšťalce neotevřou fyzicky, jako ve zmíněné aktivitě s Kredencem. Je to hezky vidět na videu v zastávce:
Našiměřice, nebo Břežany, schálně jsem tam dal tabulku s topením a jde vidět, jak má souprava po píšťalce otevřené dveře.

Situace je taková, zabouchnou se vrata, odbaví se vlak, zazní píšťalka a najedno se otevřou dveře s tím, že vystoupl, či nastoupil cetující a vy jedete s otevřenými dveřmi.

SoczewHardTrance

Začátečník
Můžeš sem dát pár obrázků v plném rozlišení a s HUD prvky jako třeba jízdní řád pod F10? Nemůžu se zbavit dojmu, že je to díky filtrům rozmazané a neostré. I když takhle to na statickém obrázku vypadá pěkně.
Přesně tak. Obrázky jsou takové, protože při hraní používám Motion Blur, FXAA a v možnostech NVidia mám 8xSGSSAA. Zdobí se za jízdy vlaků. Mohu nahrát obrazovky bez těchto možností, ostřejší...

Icik

Průvodčí
Jo, mně se to líbí. Takhle to vypadá fajn. Jaké OR používáš? :)
Znovu opakuji všem, pokud zde komunita dá k dispozici návrhy na nastavení ReShade a více lidí potvrdí, že by to chtěli do OR CZ/SK, tak není problém a já to tam můžu implementovat.

Nahoře