Chyba při čtení vozidla

Francek

Posunovač
Tak nějak to tuším. To, co jsem napsal, to platí ale všeobecně. To je spíš postřeh, než záměr někoho peskovat. Ale nabízelo se to.

Sotous26

Začátečník
Delej; Udelej to atd, ti muzu rict, ze me od nejake dalsi pomoci odradily.)
Jelikož já jsem v MSTS nováček, nic neumím v MSTS maximálně se rozjet a zastavit, vložit trať a vozidla, ale opravit MSTS si fakt neumím. Já radši hraju Trainz, tam to je velmi snadné. Ale to je zase rozdíl. MSTS - Když chceš být strojvůdce (reálné funkce) Trainz - Tvroba svých tratí, prostě zjednodušeně.. Tak do mě nekecej, že v tom mám bordel, když ani nevím co mám dělat..

dvacka

Průvodčí
Ja do tebe nekecam!!!!
Ale kdyz chci od nekoho radu ci pomoc, tak se i tak chovam, davam pozor a snazim se vse pochopit. Nejsem nejaky tvuj poskok, aby jsi mi psal delej, udelej to a okamzite mi to napis,protoze ja koncim a chci si zahrat uz dnes!!! Takto to nefunguje. Pokud ti nekdo jiny poradi a pomuze, nejsem proti :) :)

Sotous26

Začátečník
Fajn, omlouvam se. Je mozne ze by jsi mi poradil jak spravne nainstalovat mapu a nejake vozidla? Ja to sice umim, ale od profika je to jeste lepsi. A vsechny kroky si peclive zapisu :)

Sotous26

Začátečník
A mám tu další problém. Zvenku slyším zvuk ale v kabině pouze jak se říká "drncají" koleje. Mám nainstalován Patch 1.4 a nejnovější MSTS Bin.

dvacka

Průvodčí
Mas nastaveny vsechny zvuky na maximum???? Projdi si Desatero od pana Semory a nastav si podle toho MSTS.

Sotous26

Začátečník
Funguje, děkuji moc. A poslední věc co potřebuji vědět, jak správně nainstalovat trať Luhačovice. Stáhl jsem mapu, aktualizaci, zvuky a global.

poison

Pomocník strojvedoucího
Já bych to udělal tak, přejmenuj si stávající složky Routes a Global na např. Routesmoje Globalmoje rozbalenou složku Routes s tratí Luhačovice nakopíruj do Train Simulator, rozbalený soubor Global nakopíruj do Train Simulator, obsah stažené složky Sound nakopíruj do Train Simulator/Sound, rozbalenou aktualizaci nakopíruj do složek kam patří, spust a jezdi. Pokud tohle nezvládneš, vrať se k Trainzu.

Sotous26

Začátečník
Já to vyzkouším, děkuji mnohokrát za radu, už jsem pochopil že takto se dají měnit tratě. Tak já to tedy zkusím a ozvu se.

Sotous26

Začátečník
No, tak to nejde. Radši bych to udělal tak že si nakopíruju Global, do něj dám dám obsah Globalu z Luhačovic, Routes budou tak jak jste napsal a zbytek taky. Protože teď se nedá na nic kliknout..

poison

Pomocník strojvedoucího
Nedá se na nic kliknout znamená, že nemáš žádnou trasu ve složce paths.

Sotous26

Začátečník
GLOBAL verze 1.2

GLOBAL z trati p. Šemory Bratislava - Praha

!!!! UŽIVATELÉ MAJÍCÍ NAINSTALOVANOU TRAŤ BP PO 66. AKTUALIZACI NECHŤ
NEINSTALUJÍ TENTO ARCHIV !!!!
Přepsala by se tímto textura na dřevěných výhybkách na původní
betonovou texturu u trati BP.

Následující text převzat přímo z instalace trati Bratislava - Praha:

"Jelikož se při instalaci přepisují některé soubory v adresáři Global, tak pokud používáte tratě s Xtracks si nejprve vytvořte zálohu (GlobalX).
Současně nesmí být ve složce Routes žádná trať používající Xtracks s touto tratí!!! Jinak MSTS nespustíte. Proto si tyto tratě přesuňte např. do RoutesX.
Jakmile budete chtít tyto tratě s Xtracks používat, tak složku Routes s touto tratí si přejmenujte na RoutesBP
A RoutesX změňte na Routes. To samé Global přejmenujte na GlobalBP a GlobalX na Global.
Pokud máte tratě jen se standartním kolejivem, tak nemusíte nic vyměňovat a naopak toto nové kolejivo
můžete používat i v ostatních tratích."

Archiv rozbalte do kořenového adresáře MSTS a přepište stávající soubory.
POSTUPUJTE PODLE INSTRUKCÍ UVEDENÝCH VÝŠE!!!

Toto je text z ReadMe.txt v Globalu pro Luhačovice. Vidíte to?

Pokud máte tratě jen se standartním kolejivem, tak nemusíte nic vyměňovat a naopak toto nové kolejivo
můžete používat i v ostatních tratích.

Tak co mám tedy udělat..? Já nemám trať BP, nemám trať 321. Na mě musíte odzačátku. Jsem naprostý nováček. Tak tedy poprosím někoho kdo to vysvětlí přesně tak abych chápal.

Sotous26

Začátečník
Fajn mám tyhle složky. Routes <-- V ní Luhačovice, GLOBAL <-- Originální, GLOBALX <-- Kopie GLOBALU
Teďka Global z Luhačovic hodim do GLOBAL nebo GLOBALX?

Sotous26

Začátečník
Já vím, jsem naprostý idiot v tomto oboru. Takže ještě jednou prosím, ten kdo tomu rozumí, prosím napište mi návod od začátku např. ,,Stáhneme tohle a tohle" až po ,,Trať se načetla".

poison

Pomocník strojvedoucího
Co chceš víc poradit? Napsal jsem to již jednou, udělal si to tak? Funguje to? Nefunguje to? Co to dělá, píše....

Sotous26

Začátečník
Udělal jsem to tak. Nefunguje. Po spuštění spadne MSTS. A když jsem dal mapu do Routes k ostatním tak se neukázala.

Nahoře