Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
JJ, dík. Tak už jen Tax a slíbené vydání aktualizace a jednoho skinu, doklepnout ten sjř. a jde to celé ven.

bob57_cz

Učitel češtiny
Zábrzdná vzdálenost je jasná 70 km/h - 700m.
Omyl. Stanovená rychlost vlaku neurčuje zábrzdnou vzdálenost. I na ZV 1000m či 1200m se nachází rychlostníky s hodnotou 70.
Nevím, co má být traťová třída
Ta ti určuje přechodnost vozidel na dané trati. Zjednodušeně to znamená dovolené nápravové tlaky a hmotnost vozidel. T466 by ale měl být v pohodě i na lehké trati (má 16t/n).
Na zastávkách by byly ty půlminuty (trojúhelníky tenkrát pro pobyt +, max. pro sólo motory)
Já je měl v sešiťáku i na pantografech. Trojúhelník pro pobyt kratší půl minuty, půlminuta byla zapsána 0,5.

Tom Kanka

Signalista
Omyl. Stanovená rychlost vlaku neurčuje zábrzdnou vzdálenost. I na ZV 1000m či 1200m se nachází rychlostníky s hodnotou 70.
Jenže nebyla řeč o stanovené rychlosti vlaku. Vycházel jsem z videa, kde vyšší rychlostník není, tudíž jsem považoval 70 km/h za traťovou rychlost.

bob57_cz

Učitel češtiny
Jenže nebyla řeč o stanovené rychlosti vlaku. Vycházel jsem z videa, kde vyšší rychlostník není, tudíž jsem považoval 70 km/h za traťovou rychlost.
Je to aktuální traťová rychlost v daném úseku, ale může to být na trati s vyšší ZV. Viz třeba v té době Choceň - ČT - Zábřeh.

Tom Kanka

Signalista
Ta ti určuje přechodnost vozidel na dané trati. Zjednodušeně to znamená dovolené nápravové tlaky a hmotnost vozidel. T466 by ale měl být v pohodě i na lehké trati (má 16t/n)
K určení normy hmotnosti (U Mn vlaku bude stejně S) a brzdících procent mě přechodnost vůbec nezajímá.

Tom Kanka

Signalista
Je to aktuální traťová rychlost v daném úseku, ale může to být na trati s vyšší ZV. Viz třeba v té době Choceň - ČT - Zábřeh.
Dokaž mi to Dodatkem (či TTP) pro trať Zadov - Lopovice. Nepředpokládám, že když je nejvyšší rychlostník v celé trati 70, bude tam traťová rychlost 100 km/h.
(Spíš budou předvěstí na 400 m, ale nerad bych to moc prožíval! ;))

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Tak jsem si chtěl dneska rozdělat aktivitu s ČSD M131.1, eng mám už nějaký rok od Josefa, ale test skončil totálním nechutenstvím pokračovat.
- Při rozjezdu, kdy zařadím za 1, začne po chvíli vypadávat zvuk motoru
- Když přeřadim za 2, zvuk chvíli naskočí a zase spadne i s výkonem, tak se to opakuje až po 4. stupeň a to jedu se sólo vozem.
- Pak jse sjel na jedničku a nechal výkon na 100% a vůz se rozjel na 70 km/h. a neustále nabíral rychlost.

Takže jaksi OR asi nebude s manuální převodovkou kamarád a preferuje automat- Nebo nevím. Je pravda, že onen eng mám už tak 2 roky, možná víc.

Pepan z Bíliny

Cestující
Zdravím Tě Dane.
Projel jsem si Tvůj Regiojet Praha - Košice a musím Ti vyseknout poklonu. Počasí sice bylo na prd, skoro pořád mi tam pršelo ale pojezdil jsem si.
Vinikající práce a díky za ní. Chybělo mi asi 2500 vozů ale dal jsem to dohromady a vyplatilo se.
Ještě jednou a myslím i nejen za sebe velké díky.
Josef M., Bílina

Meda

Cestující
Zdravím.
I já jsem dal vozidla v aktivitě "Regiojet Praha - Košice " od Dana dohromady (byla to teda šichta), ale zůstal jediný objekt, který jsem nedohledal a to :
"ČD 75X.XXX vrak". Jediný odkaz, který se objevuje na všech prohlížených vebech, vede na " http://www.mojevlacky.cz/ ", odkud byl model již odstraněn. Prosím o info, zda je ještě někde ke stažení.

Meda

Cestující
Zdravím.
Na uvedeném vebu se objeví při pokusu o stažení :
Oznámení
Požadovaný soubor nebyl nalezen. Prosím informujte administrátora webu.: cd_754_xxx_vrak0.rar.
P.S.: jsem tam řádně zaregistrován.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Nebil mnou odstraněn. Stačí, aby někdo nahlásil vadný soubor a Joomla jej smaže. Bohužel já se to nedozvím, až tady někdo fňuká.

Martens

Strojvedoucí
Nebil mnou odstraněn. Stačí, aby někdo nahlásil vadný soubor a Joomla jej smaže. Bohužel já se to nedozvím, až tady někdo fňuká.
To je trošku úlet Josko a příjde mi to jako kravina - pokud je to tak, jak tvrdíš, tak by bylo velmi jednoduché zlikvidovat jakýkoliv download jen tím, že se nahlásí vadný soubor a Joomla jej smaže.Když už by to bylo tak, jak tvrdíš, tak by maximálně JDownload zneviditelnil odkaz ke stažení, ale ne, aby na férovku CMS něco samo od sebe smazalo a ještě k tomu bez vědomí administrátora.

Koukal jsi se na nastavení JDownloadu, jestli tam nemáš něco blbě nastaveno?

Nahoře