Nabídka textur na skinování

Dan J.

Strojvedoucí
Ta animovaná točna by se mi hodila do XXX aktivit, teď třeba na 310-tce do chystaného volného pokračování aktivity Os 3503, kterou co nevidět odešlu k vydání. V Šumperku dozbrojím a mám jet odstavit kredenc do haly depa a musím to bohužel nesmyslně objíždět přes celé depo. Byla by to parádní vychytávka, najet na točnu a odstavit mašinu, nehledě na to, že to není úplný konec aktivity, ale mtor zde končí.
točna šumperk.jpg
 

mmouka

Hradlař
Ta animovaná točna by se mi hodila do XXX aktivit, teď třeba na 310-tce do chystaného volného pokračování aktivity Os 3503, kterou co nevidět odešlu k vydání. V Šumperku dozbrojím a mám jet odstavit kredenc do haly depa a musím to bohužel nesmyslně objíždět přes celé depo. Byla by to parádní vychytávka, najet na točnu a odstavit mašinu, nehledě na to, že to není úplný konec aktivity, ale mtor zde končí.
Zobrazit přílohu 19741
Všechno záleží na tom jaká je tam použitá točna pokud je tam klasická A1t27mTurntables.s tak to problém není ale pokud je tam ta (nevím jestli Pikku, Miran nebo Vrbam ) neboli A1t27mTocna_anim ta i po doplnění patřičného krokování se chová nekorektně.
 

heme

Posunovač
Zdravím všechny,

většinou nabízím fotografie, ale tentokrát sháním. Jde o brněnskou DÁŠU 263 002-8 ještě v oranžovém nátěru se žlutým pruhem. Kdysi jsem měl její fotky (pouze jedno čelo a jeden bok), ale někde jsem je ztratil. Byl to ten bok, kde jsou pouze okna. Proto vás chci poprosit, jestli je doma někdo má a nebo pokud má svoje vlastní fotky toho boku, jestli by byl tak ochotný a poslal mi je.

Děláte to i ve svém zájmu, neboť jsou fotky určené k veřejnému skinu.

Děkuji
 

Daniel Marek

Posunovač
Zdravím,

dnes budu výjimečně něco nabízet, takže:

750 701-5 Markéta - oba boky + čela (ty čela jsou nic moc, ale jdou dodělat z jiných mašin)
P5130443.JPG



750 702-3 Margherita - jeden bok, třeba to někdo využije..

P5130396.JPG

Bhmpz228 014-8 - 1 bok

PB180023.JPG

Bdmtee275 118-6 - opět jeden bok bez čela

PB260128.JPG

Bdmtee275 119-4 - jeden bok

P5130431.JPG

Fotky sice nejsou žádná sláva, ale někdo si s tím možná poradí. ;) Případní zájemci nechť se ozvou do SZ.
 

Daniel Marek

Posunovač
Zdarec, dnes opět budu nabízet, tentokrát je to GWTR 810 536 v korporátním polepu GWTR, nafocen 1 bok a jedno čelo celkem ve spěchu, pokud se to bude někomu hodit...
P6100085.JPGP6100094.JPG
 

RED_Kyle

Začátečník
Ahoj,Nemáte někdo fotky 850.015 na textury tvořím nový model do TRS a MSTS přepošlete mi je prosím.
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Dobrý den,
nabízím z lávky střechu Šestikola, které je univerzálně použitelné na všechny odporovky. Tams, Kils a Falls.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
 
Nahoře