Něco pro zasmání

Push-pull s 240? Nouzově snad ano, ale ta to snad neumí tlačit, resp. není kompatibilní s ovládáním z řidičáku. Nebo ano? Jinak 4 minuty na obrat je dost "na krev" i za normálních podmínek - stačí malé zpoždění a rozsype se celý takt.
V asi nadpolovičnom počte prípadov jazdí na tých PP súpravách 240, alebo niečo iné, čo nekomunikuje. Aj samotné 263 často nekomunikujú, takže celá koncepcia PP je v praxi ŽSSK na dve veci :-)
 
Souhlasím. Když jsem jel na slezinu do Bratislavy osobákem z Kút, tak byl ve složení 240+051+051+951. Jak to jelo zpět, jestli tuto soupravu laminátka objela nebo se napojila jiná, to netuším. Sám jsem hleděl, že to na ZSSK mají takto vymyšlené.
V pátek jsem v Brně viděl Push-Pull s 242 a syslem, ale tady věřím, že 242 prošla modernizací a komunikuje s řídícím vozem.
 
v košickém není ani jeden v důchodovém věku.
Věř, že je. Znám osobně pár, kteří už jsou od ČD dávno v důchodu a ty Košice si střihnou. Možná vypadají tak dobře, že ti to nepřijde. :-)
Další u LE, ale tam to jezdí bohumínská střídačka na půl.
 
Věř, že je. Znám osobně pár, kteří už jsou od ČD dávno v důchodu a ty Košice si střihnou. Možná vypadají tak dobře, že ti to nepřijde. :)
Další u LE, ale tam to jezdí bohumínská střídačka na půl.
Ne Bobe, kosickem turnusu opravdu zadny duchodce neni, ba ani v predduchodovem veku. Pouze jediny dohodař duchodce si obcas ty Kosice strihne, urcite ho budes znat :)
 
Zbynda evidentně reagoval na Tvé
bob57_cz napsal:
Věř, že je.
takže si podle mě poučování, jak a co má dělat, nezaslouží a já si Tě bobe dost vážím na to, stejně jako všech dalších tvůrců msts, OR a RW tady, abych se dále rejpal v té "hromádce".
To moje „Věř, že je." je reakce na něco, co napsal Acatus , který tam nikde také nemá slovo turnus. Takže si ho tam dosadil sám a tudíž zasloužíte oba, jak jsem napsal. A to jeho psaní debílkovštinou zasluhuje ještě vlastní bonus.
 
Jeden na nedeľu:
Polícia: -Vášho syna dnes postihlo železničné nešťastie
Otec: - Ale on predsa nikde necestoval
Polícia: - To síce nie, ale v obchode s hračkami ukradol vláčik a bol zastrelený na úteku
 
Back
Nahoře