Tom Kanka
Vlakvedoucí
Pavlík napsal:Nějak mi uniká smysl tohoto řazení![]()
Evidentně!
Podívej se do pomůcek od čeho a na co ten vůz je, smysl pochopíš. Možná i to, že je jednodušší ho dát do závěsu.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
Pavlík napsal:Nějak mi uniká smysl tohoto řazení![]()


dem napsal:Tebe ten rýchlomer ukazuje?
Dráčik napsal:Nedá sa spraviť nejaký motorček, ktorý by mal otáčky zavislé od nejakej hodnoty z PC, napr. rýchlosť?
Dráčik napsal:Aha, tak problém je v tom výstupe, neviem prečo som si myslel, že by si nezvládol mechanický náhon.![]()
A kde má skříň s jističema a chráničem ?Edie napsal:Tohle si rozhodně nemůžu nechat pro sebe:
http://www.fordfans.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=11&t=37475