Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
Pawlik napsal:A znáte tenhle:
dem napsal:...
V momente som šľahol rýchlobrzdu a až potom mi zaplo, že stojím.
augustus napsal:Jedna prihoda od znameho...
augustus napsal:Na nechranenom priecesti sa stala nehoda. Vlak narazil do auta.Ked prisli policajti tak vodicka sa zacala rozculovat ze ona isla z pravej strany a vlak jej mal dat prednost takze by mali pokutovat rusnovodica.Vodicke po tychto slovach okamzite zobrali vodicak.
pavouk napsal:Občas se stane, že řidič po nehodě tvrdí, že podle jízdního řádu žádný vlak jet neměl.
No jo.Brněnský fíra přezdívaný ,,sandokan". To nebyl jeho jediný průser. Ale jak mu tan vlak ujel dlouho dělal v depu,než ho pustili zpátky na trať(byly to roky).David Hájek napsal:Zdravím,
není tomu tak dávno,co se z Brna hl.n. vydal osobní vlak na cestu ku Č.Třebové bez strojvůdce. Naštěstí jel jen třicítkou /rychlost navolena na mašině/ a nakonec ho "vykolejili" ve Skalici nad Svitavou.V celém vlaku jela jen jediná cestující - studentka a tak pak novinářům na dotazy odpovídala,že v Brně po nasednutí do vlaku usnula a když se vzbudila u Blanska,bylo jí divné,že vlak jede nějak pomalu a nikde nestaví. Nebudu zde řešit proč a jak tomu kdo napomohl,ale jisté je,že se na účet onoho strojvůdce bavila velká část železničářstva ...
... k peronu přijela souprava v čele s Brejlovcem a protože do odjezdu zbývala nějaká ta desetiminutovka,fíra si odskočil k výpravčímu uvařit vodu na čaj.Když se po několika minutách vrátil na peron,souprava tam nebyla.:cyclops::cyclops::cyclops:
Fíra tedy pelášil zpět k výpravčímu a hlásil :"Ty vole,ujel mi vlak !!!." Výpravčí mu na to s klidem sobě vlastním odpověděl :"Šak klíííd,za hodinu Ti jede další."
David