Toto síce so železnicou nesúvisí, ale za zasmiatie to stojí: http://adam.cas.sk/clanky/5957/video-da-sa-otvorit-zamok-drievkom-z-nanuku.html
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
Edie napsal:Podle mě fake....ale jinak dobrej nápad. Připomíná mi to otevírání auta pomocí tenisáku, paralizéru a další blbosti...
Lukash napsal:Inak, v ConBuilderi sa dlhá súprava dá nasúkať pomerne ľahko, a to kliknutím na ikonu so žltou šípkou smerujúcou na obidva strany a potom už len zadaním počtu max. 100.
David Hájek napsal:Zdravím,
včera jsem na K-reportu skoukl vlákno věnované strojům ř.350 a docela mě rozesmála hláška zapsaná do knihy jisté lokomotivy uvedené řady.
Zhruba šlo o to,že si fíra v zápise stěžoval na skutečnost,že lokomotiva se při rychlosti 120 km/h a výše moc třese. No a chlapci od údržby pod tento zápis uvedli,že závada se při prohlídce v depu neprojevila.
Přesné znění si můžete najít na zmíněném K-reportu.
David