Hlášení chyb pro trať Bratislava - Praha v Open Rails

Teď jsem tam zajel s motoráčkem, ten zakřížkovaný tam není, ale levituje na koleji od Hodonína. Tak ten jsem neviděl, musel jsem to projít ve hře pěšky. Proto dávejte vždy obrázky. Tam toho může levitovat víc. Ono se to opravdu těžko hledá.
 
Back
Nahoře