Trať ČD 180 Plzeň - Furth im Wald

Dobrý den, mám otázku. Stáhl jsem si trať 183, ale nějak mi chybí "czechtrack28klepani_ex.sms (a in). Mohu vědět, co to je zač? A ještě tato textura ´depokanc.ace . Dá se s tím něco dělat, nebo to někde stáhnout, či z něčeho použít? Nikde jsem o tom na netu nic nenašel. Děkuji.
 

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Když jsem zaúkoloval TotalCommandera ve své složce Routes, našel toto:
czechtrack28klepani_ex.sms
Trať ZSR 191 - 193

depokanc.ace
Breclav-Praha
Trať 321
Trenčín-Nitra

takže asi půjde o sdílené soubory. Pohledej, zda něco z toho máš a pokud ne ozvi se na SZ.
 
Díky. No tu texturu jsem našel, ale bude patrně špatně "zapsaná" v trati, protože mi chybí toto ´depokanc.ace (přesně, jak je to naspáno). Ale vyřešeno. Ty zvukové soubory jsem teda neměl, díky za tip na trať žsr191, tu nevlastním. Takže jsem si ji stáhl a zkusím opravit. Jen mi bylo líto, pokud jsem tedy něco špatně neudělal já, že autoři dají na web nekompletní soubory.

Děkuju
 

Francek

Posunovač
Trať 183 můžeš mít společně ve složce s tratěmi 244, 310, 191-193ZSR, cz130, Osoblaha_1930, SRT, Žarnovička a ŽSR150. Mám v této složce Routes i složky MyRoute a TUTORIAL ROUTE. A global k trati 183 používej ten, co jsem tam dal. Jinak se Ti budou nedobře zobrazovat některé mostní konstrukce a úseky tratě.
 

Francek

Posunovač
Tam je hlavně problém ta trať 321. Ta musí být provozovaná samostatně. Platí to od určité aktualizace, ovšem už nevím které. Dočteš se to na stránkách k trati 321.
 

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Vzhledem k četnosti dotazů tohoto typu by nebylo špatné, kdyby se někdo ujal vytvoření seznamu dostupných tratí s (funkčními) odkazy na použitelný global, "sjízdností " pod OR atp. Něco jako bylo tohle. I takové věci jsou potřeba a dost uživatelů by takový seznam ocenilo. Při dnešních možnostech formátů xls nebo pdf na to není ani nutné mít web.
 

Rogers

Cestující
Ahoj. Nevím jestli to pomůže, ale když vím, že trať používá svůj global,tak si udělám samostatnou instalaci jen pro tuto trať. V OR to mám pořešeno extra složkou například: Open Rails - 183, kde mám složky Global, Routes,Sound a Trains.Po spuštění OR si jen vyhledám složku a nahraju si požadovanou trať.V MSTS to bylo trošku složitější, ale také to šlo. Toto rozdělení docela funguje bez problémů i pro trainsety.:)
 
Nahoře