Moje dotazy

Ahojte všichni,
zdravím všechny příznivce MSTS. Mám několik dotazů (je jich více tak se mi nechce všechny dotazy psát do samostatných vláken zde na fóru).
Takže:
1. Když v AE chci přidat volnou soupravu která jen stojí na místě, tak při stisknutí pravého tlačítka myši a zvolení ,,umístit vlak", následné zvolení soupravy, tak souprava není vidět na kolejích v mapě tratě. (Připadá mi zbytečné každé takové soupravě definovat servis).Nevíte, čím to je?
2. Nevíte něco o stavbě soupravy 844 RegioShark, hodil by se mi do aktivity OS 7056 na trati 130, zatím v úseku Most - Chomutov HN. Modelovat fakt neumím a co jsem slyšel zde na fóru tak je pěkná pa***na stavět animovaný cab.
3. Slyšel jsem něco o trati 140 prý ve verzi 0.7 a tak se chci zeptat, jestli někdo kdo jí má ji nezabalil a neupnul někam na net třeba na MEGA protože má nejrychlejší download (při představě že něco takového tahám z uložto nebo z edisku mi stojí vlasy hrůzou). A také o trati Tramvaje Praha kterou bych taky si přál.
4.Psal jsem autorovi tratě 270 email s prosbou o heslo k heslovanému archivu se zvuky (viz odkaz http://www.drahy.info/download_a.html ). Nevíte někdo náhodou to heslo? Moc by se mi hodilo protože plánuji udělat aktivitu na této trati (zatím mám postavených asi tak 7 aktivit na trati 130, která je mému srdci nejbližší protože bydlím v Klášterci n/Ohří tak stavím převážně na této trati)
Zatím vše a děkuji za případné odpovědi a jen pro jistotu píšu že mám MSTS updatovaný pomocí BIN 1.8.xx takže zde problém v dotazu 1 nehledejte.

A ještě mám jeden dotaz a to sice to jestli je možné bez externího programu (Fraps, Bandicam,...)zobrazovat FPS při jízdě v okně.

A ještě jeden poznatek při testování mé nové aktivity. Nevíte kde nastavit, aby traffic po zastavení nemizel? Mám nastaveno tak aby přijel vlak zezadu a aby zastavil vedle mého vlaku ale ten příjiždějící vlak ještě před úplným zastavením zmizí. Případně aby traffic mizel až za určitý čas.

A jinak děkuji za tu klávesovou zkratku na FPS, funguje a mám tak přehled o něm.

poison

Pomocník strojvedoucího
Traffic zmizí na koncovém bodě, pokud chceš aby stál na určitém místě, určitou dobu, vložíš na to místo vyčkávací bod, kde zadáš čas stání ve vteřinách.

to Poison: systém W7 x64 adresář instalace C:\GAMES\Train Simulator a instalováno s právy správce.
to Srandik32: když otevřu Aefix tak se mi objeví okno které odkliknu, pak tam je okno ve kterém je OK tlačítko, pak to vymaže klíče v registru, zavede nové a okno zmizí. Spouštěno s právy správce

poison

Pomocník strojvedoucího
Po odinstalování MSTS si vyčistil registry? Klikni na zástupce AEfix pravým a vyber Vlastnosti, v záložce zabezpečení si zkontroluj zda máš pro Admina a System povoleno vše kromě "Oprávnění ke zvláštnímu přístupu", v záložce Obecné by neměl být atribut Jen pro čtení. Pokud ne tak uprav, poté klikni na zástupce pravým a dej spustit jako správce. Takhle to funguje mě na W7 x64, pokud spustím pouze dvojklikem tak AEfix neudělá co má.

Takže jsem po delší odmlce zase tady a chtěl bych se znova přeptat na to mizení souprav na konci své trasy, všem soupravám jsem nastavil vyčkávací bod nastavený kousek před koncem cesty na 120 vteřin a vlaky opět požírá nějaká neviditelná černá železniční díra která právě ráda drážní vozidla (vtip). A dále se chci zeptat, jak se v AE nastavuje to, abych si nemohl já jako hráč v aktivitě přestavovat výhybky přes klávesu G protože v aktivitách stažených z internetu od kohokoli při průjezdu ať tluču do klávesy G tak výhybky stojí. Zatím díky, ahojte

poison

Pomocník strojvedoucího
Mezi end bodem a vyčkávacím bodem musí být určitá minimální vzdálenost, posuň vb dál od koncového bodu.

V aktivitě s výhybkama nepohneš,proto je to aktivita,má přesně nadefinované trasy.Co se týče mizení na konci trasy,musíš ten vyčkávací bod dát dostatečně daleko od koncového bodu,jinak ti trf hned zmizí.

Nahoře