Trať CR_310

Rogers

Cestující
Měl bych takový skromný dotaz, zda je v trati ještě úzkokolejka Moravský Beroun (Ondrášov) - Dvorce. Jestli mě paměť neklame, tak ve starších verzích tato trať ještě byla.

pepah

Pokladník
Rogers
Tato úzkorozchodka v Ondrášově je jen v polofiktivní trati Opava-Olomouc,
v trati CR_310 nebyla ani není.

Rogers

Cestující
Díky, tak to jsem se spletl. Je to už docela dost starý kousek. Je tato trať ještě někde ke stažení?

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, nepsalo se tu před mnoha lety někde na fóru, že máme originál objekt Kozmic? Nebo se pletu, v trati je fort ten sestavený z defult.
047.jpg

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Zdravím chlapci,
někdy v únoru léta páně 2014 zde padla zmínka o tom, že jsou k dispozici "texturo-fotografie" některých objektů na tratích 317 a 318 ve stavu k uvedenému roku. Snímky pomohl doplnit i IceTiger, který něco fotil v roce 2008. Do léta 2014 bylo nakonec nafoceno vše a fotografie byly nabídnuty modelářům. Dodnes ale o žádném zájemci o zaslání materiálů nevím.
Kdyby někdo chtěl začít těmi Kozmicemi, tak samozřejmě může ... https://uloz.to/file/iSmP4FCqX1KJ/foto-kozmice-zip . ;)

David

Marco Polo

Pokladník
Ahoj, na vjezdu do Jeseníku od Lipové Lázně na 2. kolej před staniční budovu mi svítí jen dolní žluté světlo a horní nikoliv ...

Přílohy

• B.jpg
    B.jpg
    462.1 KB · Zobrazeno: 29

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Koukal jsem na k-reportu, že SŽ(DC) předělali Javorník odkaz
Zkosili manipulační kolej před budovou.

Nahoře