ActivityConverter

Program je spouštěn z účtu administrátora (jiný účet na daném počítači ani není), takže předpokládám, že běží pod tímto účtem.

jaros

Začátečník
ahoj
krásnej program a hrozně praktickej si myslím, mám nicméně ten samej zádrhel. prosím o radu. předem děkuji.

T

Posunovač
Existuje. To je věc co se týká ŕovně zabezpečení.U příslušných con souborů je třeba změnit parametry řízení účtů,aby program mohl provést změny.Povolit u uživatelského účtu plné řízení...

Kebarko

Provozní technik
Jedna z príčin zobrazenia tejto chybovej hlášky je tá, že príslušný súbor má nastavený atribút len na čítanie. Pri aktivácii tlačidla "Urob výmeny v aktivite" program prepisuje súbory (.act a .con) uložené na disku a musí mať k nim prístupové práva.

Ano win 7 má celkem nevýhodu i v tom, že je potřeba u každé složky, kterou potřebuju použít v jiném programu, upravit nastavení zabezpečení, tzn. pravým/vlastnosti/zabezpečení a upravit..;)

jaros

Začátečník
slanour napsal:
Ano win 7 má celkem nevýhodu i v tom, že je potřeba u každé složky, kterou potřebuju použít v jiném programu, upravit nastavení zabezpečení, tzn. pravým/vlastnosti/zabezpečení a upravit..;)
pochopil jsem tedy správně že pokud měním 10x con v activityConver.. tak musím na každé kliknout co měním a změnit nějak oprávnění??nejde to nějak globálně?? předem ještě jednou díky za pomoc..

a co mám povolit ve vistě?tam není přepisovat ani upravit..

Martens

Strojvedoucí
Zkus se podívat, kde se dá z hlediska zabezpečení ve W7 nastavit, že se mají přístupová práva dědit na podsložky a soubory... nastavovat to po každém jednom souboru je totální čápovina.

jaros napsal:
slanour napsal:
pochopil jsem tedy správně že pokud měním 10x con v activityConver.. tak musím na každé kliknout co měním a změnit nějak oprávnění??nejde to nějak globálně?? předem ještě jednou díky za pomoc..

a co mám povolit ve vistě?tam není přepisovat ani upravit..
mělo by to jít nastavit v nadřazené složce například trainset a pak už se to ve věčině případů nastaví i pro podsložky;)

Kebarko

Provozní technik
Na svojej stránke som aktualizoval program ActivityConverter. Teraz je vo verzii 2.0. Dolpnil som možnosť filtrovania jednotlivých zoznamov a umožnil som upravovať databázu vozidiel.

Tak jsem zjistil další nepříjemnou věc, tentokrát se vztahuje přímo k mému počítači. Měl jsem nainstalovánu aplikaci Nokia Ovi Suite a díky tomu se mi nedařilo nastavit spuštění Activity Converteru. Vždy se mi otevíral prostřednictvím této aplikace. Po jejím odinstalování (další pokusy o zprovoznění nebyly úspěšné) už běží parádně. Díky za něj!

Vlado M. napsal:
Tak jsem zjistil další nepříjemnou věc, tentokrát se vztahuje přímo k mému počítači. Měl jsem nainstalovánu aplikaci Nokia Ovi Suite a díky tomu se mi nedařilo nastavit spuštění Activity Converteru. Vždy se mi otevíral prostřednictvím této aplikace. Po jejím odinstalování (další pokusy o zprovoznění nebyly úspěšné) už běží parádně. Díky za něj!
Zvláštní úkazy. Mám v PC jak Nokia Ovi Suite, tak i Sony Ericsson Compagnion a ani jedno AcitityConverter jakýmkoliv způsobem neomezuje.
Je něco, co opravdu se jen těžko chápe.:D

Vlado M. napsal:
To vyzerá na "zasvinený" počítač. Odporúčam aplikovať Ashampoo Winoptimizer alebo niečo podobné.

Ahoj, mám problém, mám Windows 7 Ultimate, a když chci načíst aktivitu, tak se mi tam nezobrazí, ale TrainStore ji přečte, ví někdo jak na to?
Děkuji předem

Nahoře